• Объявления

КУДИ/ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЯ у ЛЬВОВІ ЩОДО ЛІКУВАННЯ/ОБСТЕЖЕННЯ ПАПУГ (КОРЕЛА)

Рекомендации и советы по лечению волнистых попугаев
Правила форума
Если вы хотите получить исчерпывающую консультацию, пожалуйста при создании темы заполните форму, нажав на кнопку "шаблон запроса", а также ознакомьтесь с более подробной информацией, даже если не создаете тему.

КУДИ/ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЯ у ЛЬВОВІ ЩОДО ЛІКУВАННЯ/ОБСТЕЖЕННЯ ПАПУГ (КОРЕЛА)

Сообщение Андрій » 22 авг 2017, 00:57

Вітаю.
В нас пара Корел, ДУЖЕ їх ЛЮБИМО!
Інколи виникає потреба проконсольтуватися щодо їх здоровя, усяке буває...
Зараз є певні питання:
З одним попугайчиком все чудово, а от інший потребує допомоги!!!!
- дзьоб збільшився, пташка самостійно його розмір не регулює, маю на увазі що не може об спеціальний камінь шліфувати його. + нижня частина дзьобу також змінилася, зявилися нарости тканини. Це не пропорційно, тощо. Заважає йому нормально харчуватися. Чув колись що кігті і дзьоб потрібно обрізати чи підточувати, якщо птах сам з цим не справляється.
- Це хлопчик. Був ДУЖЕ активний, я б сказав що гіперактивний, інколи навіть агресивний, але коли чогось боявся і себе захищав. ВІн літав, постійно шукав пригод, ну Ви зрозуміли! Тепер навіть з клітки виходити не завжди хоче! Літати йому важко, таке враження що крило травмоване, або сили немає. Більшість часу сидить в клітці, щось трохи кричить, співає, але не так як колись.
Я вперше на таких форумах і не зовсім можливо правильно подаю інофрмацію! Вибачайте!
ГОЛОВНЕ!!!! ЩО ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ!!!!!
Чи є у Львові нормальні клініки, фахіці, які б спеціалізувалися на птахах?! Щоб можна було звернутися і не переживати щоб пташці не нашкодили!
Потрібні контакти нормальних фахівців!!!

МИ не впевнені що самостійно зможемо коректно і правильно йому допомогти (навіть якщо будуть правильні поради), боємось нашкодити!!! Тому є потреба звернутися до фахівця! Повторюся, саме до ФАХІВЦЯ!!! Нажаль таке враження що у Львові усі лікують котів, собак, всіляких грирзунів і т.д., а от про САМИХ ДРУЖНІХ ПТАШОК нікому подбати! :-(
БУДЕМО ЩИРО ВДЯЧНІ ЯКЩО ХТОСЬ ПОДІЛИТЬСЯ ІНФОРМАЦІЄЮ ЯКА ЦІКАВИТЬ!!!
ДЯКУЄМО.
Андрій
Начинающий
Сообщений: 2
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации АндрійВычесть пункт репутации Андрій

Re: КУДИ/ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЯ у ЛЬВОВІ ЩОДО ЛІКУВАННЯ/ОБСТЕЖЕННЯ ПАПУГ (КОРЕЛА)

Сообщение Наталик » 22 авг 2017, 10:12

доброго дня!

ви можете показати фото вашого птаха тут, якщо там очевидна проблема, наприклад, кліщ, то ви і самі справитеся з ним. Якщо не змоежете - можна звернутися у клініки. У нас є інформація така:
ГОРОД ЛЬВОВ
Ветеринарная академия, улица Пекарская 50, п. Ян, 067 7252666 (принимает на дому); обращалась лично по телефону, очень приятный человек.
Про анализы можно спросить у него, вроде делают в вет. академии.

Центр диагностики Бальд (анализы и другие обследования), отделение Бальда во Львове, тел. 0675627356, 0666631537, Елена Борисовна (директор, врач), Светлана (врач) - положительные отзывы.


ну як правило, вона в нас збирається з чийогось досвіду, тому, думаю, можна пробувати звернутися.

якщо у пташки поганий послід - краще здати аналізи, щоб не лікувати навмання. БАЛЬД може зробити аналізи.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14471
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: КУДИ/ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЯ у ЛЬВОВІ ЩОДО ЛІКУВАННЯ/ОБСТЕЖЕННЯ ПАПУГ (КОРЕЛА)

Сообщение Андрій » 30 авг 2017, 00:43

Доброго дня.
Велике ДЯКУЮ за відповідь!
Наступного дня поїхали в клініку на огляд, приписали певі вітаміни ВІТАПОЛівські, потрібно зробити ренген, дальше буде видно що і до чого.
Лікар вроді хороший, поки не писатиму контакти і іншу інформацію, спочатку побачимо результат, але до тварин відноситься просто ЧУДОВО!!!
Щодо Яна, з ним розмовляв по тел. і домовився про зустріч, але потім почитав відгуки про їх клініку... Щось бажання туди звертатися відпало зовсім, почав шукати далі і потрапив до лікаря про якого писав вище. Можливо Ян і хороший спеціаліст, не можу судити бо не знаю, але клініка в якій він працює має досить негативну репутацію.
Спробую за кілька тижнів написати результати, можливо вдасться поділитися корисною інформацією щодо лікаря.
Андрій
Начинающий
Сообщений: 2
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации АндрійВычесть пункт репутации Андрій

Re: КУДИ/ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЯ у ЛЬВОВІ ЩОДО ЛІКУВАННЯ/ОБСТЕЖЕННЯ ПАПУГ (КОРЕЛА)

Сообщение Наталик » 30 авг 2017, 08:37

Вам назначили тільки одні вітаміни?
рентген робиться для того, щоб виключити у пташки наявність пухлин.
А що з послідом і дзьобом?

спробуйте викласти мені фото тут, можливо я також допоможу.
якщо у пташки є пухлина (якщо лікар її, наприклад, передбачає), то вітаміни категорично не можна давати - на них пухлина росте. Це вам на всякий випадок, на майбутнє.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14471
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в Болезни попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: нет зарегистрированных пользователей

  • Объявления
cron