• Объявления

Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Рекомендации и советы по лечению волнистых попугаев
Правила форума
Если вы хотите получить исчерпывающую консультацию, пожалуйста при создании темы заполните форму, нажав на кнопку "шаблон запроса", а также ознакомьтесь с более подробной информацией, даже если не создаете тему.

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Ирина@84 » 12 ноя 2015, 22:50

Сьогодні здала аналіз. Новини не втішні, знайшли яйці паразити. ( мені п. Ян, розповідав, що в птахів глистів не буває.) Сама яйця бачила у мікроскоп :cry_ing:
Результат:
- Мязові волокна неперетравлені - низька - кількість
- рослинна клітковина неперетравлена- велика кількість
- рослинна клітковина частково перетравлена- велика кількість
- нейтральні жири - низька кількість
- крохмаль незмінений (це слово не дуже зрозуміла як написано) - середня кількість
- яйця типу тоскара - низька кількість
Препарату для їх лікування казали наразі не мають, казали прийти в понеділок.
Дивились, в т.ч. завідувач Олена Борисівна, на фотографії, які я скидувала тут. Нічого толкового поки не сказали, бо були зайняті. В понеділок сказали шо займуться тим питанням.Попросили зважити папугайчика, щоб дати йому вірну дозу препарату.
Сьогодні дістала кухонні ваги - завтра буду пробувати важити найцінніший "товар"

п. Ян брав пірїнку, щоб подивитись під мікроскопом. Сказав, що паразитів там не побачиа, але пірїнка не є здорова. На моє питання чи можна якось то піря вилікувати, сказав, що не знає. Можливо поможе глутаргін.

Що тепер порадите мені робити?
Ирина@84
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Ирина@84Вычесть пункт репутации Ирина@84

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Наталик » 12 ноя 2015, 23:30

Ви мабуть мали на увазі Токсокари. У вет. аптеці купіть таблетку Каніквантел, вам 1 штука потрібна. дозу напишу завтра вам, вже розраховану на вашу пташку. але вагу можете сказати, яка в нього.
друге питання ще, як він отримав токсокару? ви бачили у мікросокоп довгих черв"яків - дорослих гельмінтів?

щодо глутаргіну, не знаю його дозування. Вип"єте карсил, він для печінки, як і глутаргін. Вам доведеться його пропити мабуть місяць, як не бІльше. Чорні полоски на пір"ї як правило про захворювання печінки говорять, можливо вона у вас хвора через гельмінтів.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/

За это сообщение автора Наталик поблагодарил:
Ирина@84
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

СообщениеСообщение было удалено | удалил: Ирина@84 | 13 ноя 2015, 11:59.

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Ирина@84 » 13 ноя 2015, 12:05

Папугайчик важе 32 грами. У мікроском бачили яйця (кругленькі крапочки)
В понеділок як буду до них іти візьму ше пірїнку, нехай глянуть теж.
А решта результату аналізу про, що говорять?

Мені потрібно буду давати йому Каніквантел чи почекати до понеділка і написати, що вони виписали?
Ирина@84
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Ирина@84Вычесть пункт репутации Ирина@84

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Наталик » 13 ноя 2015, 13:15

В принципі, заради цікавості, можна послухати, що скажуть лікарі. Але я точно знаю, якими ліками можна пролікувати і точну дозу, а чи знають ті лікарі, я не впевнена.
Я в своєї пташки також виводила гельмінітв колись, все добре пройшло.
Ось доза, тільки вона на російській мові.

1.КАНИКВАНТЕЛ. Купите таблетку Каниквантел на 10 кг. Давать так:

1/4 таблетки развести в 5 мл воды в шприце, дать по 0,1 мл раз в день в течении 5 дней, потом перерыв 10 дней, и еще 5 дней курса. И только такая схема!

Ответ прост - антигельминтики убивают взрослых гельминтов и личинки, но, увы - на яйца не действуют. За 10-12 дней из всех яиц (жизнеспособных) уже успеют вывестись личинки, но не успеют стать половозрелыми - вот для их уничтожения и нужна вторая пятидневка. А третья уже не нужна - во время второй яйца откладывать некому будет - половозрелых (или плодоспособных) особей не будет еще.

2.АЛЬБЕНДАЗОЛ.Альбендазол суспензия 1 мл -100 мг альбендазола. 0,05 мл давать в клюв 3 дня, перерыв 10 дней, и повтор 3 дня .Или 1/4 таблетки в 3 мл воды, и в клюв по 0,05 мл раз в день. 4 или 5 дней - не столь важно даже, все одно потом придется курс повторять, если яиц гельминтов много нашли. Его дозировка для птиц 100 мг/кг.

Единственно, купите дополнительно какой-нибудь сорбент, Смекту, например, разведите пакет в стакане воды, и давайте птице дважды в день по 0,5 мл во время глистогонки - первый раз через 4-6 часов после альбендазола, второй - еще через 6-8 часов. Стакан с разведенным сорбентом можно хранить в холодильнике закрытым до 5 дней, перед спаиванием взбалтывать, поскольку частицы сорбента осядут на дно.
И под рукой имейте вазелиновое масло - если вдруг запрет мертвыми червями (тужится, не может испражниться) давайте в клюв по 0,2-0,3 мл до тех пор, пока не прокакается

И ещё в начале,средине и окончании лечения мыть клетку,ошпаривать её кипятком и все жердочки,игрушки тоже чтобы не было перезаражения гельминтами.


обов"язково під час дегельмінтизації дається карсил, ну ви і так його даєте. І ще можна подавати лінекс (по аналізу трохи проблеми з травленням) 0,5 капсули на корм до карсилу, 14 днів.

У пташки дуже низька вага, треба набрати хоча б до 40 грам. Як він їсть зараз?
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Наталик » 13 ноя 2015, 13:17

В пір"їні у вас нічого не знайдуть, таке пір"я означає проблеми з печіною, паразити такого пір"я не роблять. Але можете показати лікарям.

Пір"я зміниться, коли пташка перелиняє.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Наталик » 13 ноя 2015, 13:18

І ще, токсокари це більше собачі гельмінти, є ще котячі. До людини вони не дуже чіпляються, бо це не їх середовище. У вас є кіт чи собака? Просто хочеться зрозуміти, звідки пташка їх взяти могла..
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Ирина@84 » 13 ноя 2015, 20:29

Дякую. А 2.АЛЬБЕНДАЗОЛ теж йому давати чи тільки КАНИКВАНТЕЛ? Я почекаю до понеділа, подивимось, що вони скажуть.
Їсть зараз переважно тільки то синегальське просо (колосок) , основний корм не дуже. Зато в тарілку з людською їдою лізе як має бути. Рівень його голодності тут можна запросто провірити. Як дає себе поцілувати коли лізе в тарілку - то дуже голодний.
Я його намагаюсь кашами годувати, яблуко, моркву, банан - не хоче.
Звідки в нього ті паразити, не знаю. Вони мене питали чи в дома є ще окрім нього з тварин.
Те що в нього щось найдуть я підозрювала - бо постійно літає по хаті.

А відносно піря то сумніваюсь шо поміняється. Я цю проблему побачила ще весною, коли воно почалось тільки проявлятись. Мені одиз з ветеринарів сказав шо то не паразити. І ось тепер і нього таке все піря. ... А я думаю, що з весни він вже линяв. Принаймі пірїн в нього багато не випадало. Але період коли сидів і дуже чурхався і при цьому було шось типу лупи, то був.

Зараз дореечі тежз як на мене чурхається часто, але то може я вже починаю придумавати.

Напишу Вам у понеділок, що лікарі призначили.

Вагу спробуємо поправити.. правда не знаю чим... Може то від глистів він менше важу і через хворобу?
Ирина@84
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Ирина@84Вычесть пункт репутации Ирина@84

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Наталик » 14 ноя 2015, 12:19

Я теж так думаю, що вага така може бути через гельмінтів.
Пір"я залишалось таким, бо ви не прибрали причину - хаору печінку, як пролікуєте пеінку, має пір"я мінитись , після линьки.

Треба АБО каніквантел, АБО альбендазол. Щось одне.

сенегальське просо даєте часто йому? його дають 1 раз в тиждень, якщо давати часто, то пташка відмовиться від звичайного корму, і буде їсти це просо, бо воно смачніше. Але їсти потрібно і корм також, тому кожен день сенегальське просо не дають.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Ирина@84 » 14 ноя 2015, 12:32

Дякую, що сказали, а то воно в нього фактично постійно є. Бо справді він його дуже любить.
Ирина@84
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Ирина@84Вычесть пункт репутации Ирина@84

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Ирина@84 » 16 ноя 2015, 17:33

Добрий день. Сьогодні була в ветклініці. Світлана Борисівна сказала, що радилась з лікарями,які більше спеціалізуються на птахах і вони сказали, що потрібно перш ніж лікуватись від токсокари потрібно дізнатись чи немає в нього каципонів (вроді вона їх так назвала). Для цього необхідно три рази з періодом в 3-4 дні здати кал на анліз.
Виписала ще антибіотик Фармазин - 0.03 мл 1 раз на добу протягом 5 днів.

Що скажете на це? І що мені робити? Чи варто робити той аналіз на тих інших паразитів? Чи давати йому цей антибіотик?
Ирина@84
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Ирина@84Вычесть пункт репутации Ирина@84

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Galina27 » 16 ноя 2015, 20:16

Антибіотик приначили від чого? Вона бачила послід? Зазвичай анатибіотики приначают після того, як зроблять посів з чутливістю до препаратів.
Якщо є підора на інші гельмінти, то можна дати аналіз, але якщо вони реагують на той же препарат, то тоді необхідності в цьому немає. Але цих тонкощів я не наю :-(
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Ирина@84 » 16 ноя 2015, 22:02

Тпе результати аналізу бачила. Я думала шо вони нам призначять просто ліки від того паразита, що найшли. А вони вирішили ше якихось пошукати. Для чого антибіотик - чесно я не зрозуміла. Просто якщо я йому його почну давати, то немає сенсу питатись завтра для чого він.
Аналіз зробили звичайний (Общеклинические, цитологические и гистологические исследования
Анализ кала на яйца глистов и цисты простейших,
) на бакпосів не робили, оскільки я не знала який саме потрібний. Виявилось що їх там багато буваєі це робиться тільки в Києві, тобто його туди везуть. Тому я вирішила зробити звичайний.

Мабуть то яквісь сильніші паразити. Бо казала що цих ми полікуємо, а тамті якщо є то вони залишаться. Тому вони вирішили зробити ще аналіз на тих других паразитів.


Антибіотик я не хочу йому давати, тому хотіла з вами порадитись чи то його давати чи ні.
Ирина@84
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Ирина@84Вычесть пункт репутации Ирина@84

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Наталик » 17 ноя 2015, 10:20

Я б антибіотик не давала також. Я от не можу зрозуміти, що за каципони (може кокцидії, ні?).
То ви погодились на аналіз на цих паразитів?
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Ирина@84 » 17 ноя 2015, 10:45

Мабуть так як ви написали кокцидії. Так на аналіз погодилась, сьогодні здаю і в пятницю.

Фармазин так і не давала. Почитала, що його якщо і дають птахам то в порошку. Тай його основне призначення від простуди наскільки я зрозуміла. Ше десь читала шо воно дуже сильне, і шо не можна шоб потрапляло на шкіру а я його мала б в дзьоб капати.

Буду тоді давати лінекс з карсилом і пустирник.
Як здамо в пятницю останій аналіз почну давати то шо ви казали від того паразита, якщо не найдуть кокциїдів
Ирина@84
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Ирина@84Вычесть пункт репутации Ирина@84

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Ирина@84 » 20 ноя 2015, 16:35

Добрий день. Сьогодні здала останій раз послід на аналіз. Попередній аналіз - добрий, не виявили ніяких паразитів, навіть токсокару яку були найшли раніше. Сказли прийти в понеділок, скажуть результати сьогоднішнього аналізу. Я вже дуже сподіваюсь шо нічого не найдуть і ми нарешті розпочнемо лікування токсокари
Ирина@84
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Ирина@84Вычесть пункт репутации Ирина@84

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Ирина@84 » 23 ноя 2015, 19:15

Добрий вечір.
Каципонів не виявили. Від глистів виписали Альбендазол.
Я купила порошок, а в інструкції яку Ви мені прислали мл., або таблетка. Напишіть якщо не тяжко дозування для порошку. В мене Альбендазол 10% , вага 10 гр.
Також зі мною поспілкувалась ше одна лікарка. Сказала шо 80% птахів хворіють на якусь хворобу, чесно не можу вже згадати, якось на "А" і типу вона самцям не шкодить. Сказала шо вони радяться по нашому питанню з Києвом, бо самі не є компетентні в екозотичних тваринах. Це перші лікарі, які визнали свою некомпетентнівсть, за що я їх поважаю. Сказала шо напрямку у ветакадамеї по екзотичних тваринам немає, тому і спеціалістів в нас немає.

Також сказала, що восковиця і пірячко повязані з порушенням в ендокринній системі.
Налили мені в шприц веракол та ліарсин. Сказали капати по 5 капель в поїлку протягом місяця і через місяць до них прийти.
Також сказала шо ці ліки ніякої шкоди йому не завдадуть.
Що ви на це скажете?
Ирина@84
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Ирина@84Вычесть пункт репутации Ирина@84

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Galina27 » 23 ноя 2015, 21:16

По дозуванню пишіть Наталик в лс.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Наталик » 24 ноя 2015, 10:30

Налили мені в шприц веракол та ліарсин. Сказали капати по 5 капель в поїлку протягом місяця і через місяць до них прийти.


Веракол і ліарсин це гомеопатія, вони дійсно не зашкодять, можете подавати їх.

Дозу зараз порахую на альбендазол.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Невелика водянка на животі. Чорні полоси на кінчиках пірїн

Сообщение Наталик » 24 ноя 2015, 10:48

Или 1/4 таблетки в 3 мл воды, и в клюв по 0,05 мл раз в день. 4 или 5 дней


дозу рахувала по принципу таблетки.
У вас уже іде порошок, де в 1 грамі є 100 мг альбендазолу. Тому вам потрібно 1 грам порошку розвести в 3 мл води і давати в клюв 2 краплі з інсулінового шприцу 1 раз в день 5 днів. Потім 10 днів перерва і знову 5 днів подавати.

вам потрібно розділити ваш порошок 10 грамовий на 10 частин і 1/10 це і буде 1 грам. Якщо немає вагів кухонних, тоді мабудь на око прийдеться розділяти.
І ще ,порошок сам по собі не розчиняється, тому його розітріть і перед тим як давати, розчин встряхніть.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/

За это сообщение автора Наталик поблагодарил:
Ирина@84
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Пред.След.

Вернуться в Болезни попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: нет зарегистрированных пользователей

  • Объявления
cron