• Объявления

Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Рекомендации и советы по лечению волнистых попугаев
Правила форума
Если вы хотите получить исчерпывающую консультацию, пожалуйста при создании темы заполните форму, нажав на кнопку "шаблон запроса", а также ознакомьтесь с более подробной информацией, даже если не создаете тему.

Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 27 ноя 2013, 17:41

1. Вид, вік та стать папуги. хвилястий папугай, хлопчик, 3 роки
2. Утримується в парі, зграйці чи без пари? один
3. Детально опишіть раціон харчування птаха:
- назва корму Trill
-що отримує крім корму нічого більше не їсть
- яку даєте воду останнім часом тільки воду Малятко
-чи даєте вітаміни (якщо так, то які і як часто). Вітафарм-нектар (почала давати тільки зараз)
4. Чи даєте птахові людську їжу? не їсть нічого крім корму
5. Опишіть умови утримання папуги ( розміри клітки та її місцезнаходження, освітленя приміщення, розмір світлового дня, наявність ігрового стенду). Клітка стоїть на підвіконнику, постійно відкрита, там папуга і гуляє, бавиться своїми "ігрушками"
6. Як давно пташка живе у вас? 3 роки
7. Чи хворіла раніше? Якщо так, то чим і як лікували. хворіла. лікували Байтрилом
8. Яка проблема хвилює вас на даний момент? Як давно ви її помітили? Папуга весь час нахохлений, голова захована в крильце... апетит є, ніби щось пробує побавитись, а тоді враз все залишає і біжить у клітку та й сидить. приблизно місяць тому, був поганий стул, рідкий, темно зелений, була рвота зі слизом, лікар прописав Байтрил, 5 днів, одну ампулу розводити у літрі води, і в поїлку давати... кожного дня розводила свіжу ампулу... до цього часу вода була з крану... розводила у воді Малятко, з цього часу тільки її і даю (за рекомендацією лікаря). Папужка віджив... все було добре, але за два тижні знову була сильна рвота... я її списала на те, що вдомі проводилась заміна вікон, можливо пил попав на їжу, плюс шум, стрес... та й папужка далі був веселий і рухливий... та за півтори тижні він знову починав ставати все менш активний, що знову завершилось сильною рвотою зі слизом. після рвоти він сам по собі став активнішим, але мені знову прописали байтрил, та вітаміни Вітафарм-Нектар. оскільки через два дні папуга був повністю активний. співав, бавився, їв, то я припинила йому давати "Байтрил", все таки це антибіотик. давала йому через день вітаміни вітафарм - нектар... та приблизно через тиждень він знову став сумний, нахохлений, майже не бавиться і не співає... тепер каюсь що не пройшла весь курс Байтрилу... він не рве, стул не рідкий... але видно що з ним щось не так... не можу на нього такого дивитись... ще й з дня на день очікую народження синочка - хочеться щоб всі були вдома здорові...
9. Які причини могли вплинути на самопочуття пташки ( контакт з кішкою, гризунами; папуга вдарився; в квартирі ремонт; в приміщенні розпилюють аерозолі, спреї, палять; змінили корм або господаря і т.п.)? перший раз симптоми почались при кормі "Нектар"
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение Galina27 » 27 ноя 2013, 18:08

Трілл потрібно терміново змінити, це лікувальний корм з йодом, може викликати злоякісні утворення. Шукайте Престиж бельгійсякий (бачила його на Краківському ринку і в Ашані).
Антибіотики не можна давати хаотичними курсами, стандартно для папуг курс 10 днів. У вашогу уже виробилась стійкість до Байтрилу, його давати більше не можна. Це важкий препарат, його потрібно було давати під прикриттям Ністатину, проботика і Карсилу.
Зробіть фото пташки (можна в клітці) і посліду, який є в клітці.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 27 ноя 2013, 19:11

Престиж пошукаю... якось я читала про тріл, що його не бажано давати... але лікар сказав. що він не шкідливий. не лікарський, просто одноманітний... тому і не змінювала його, бо після самих перших признаків хвороби, папужка дуже перебирав з їжою, був період. що він вибирав тільки рисові кульки (з корму нектар) та соняшникове насіння, то я його спеціально йому окремо купляю. почищене. сире
Вложения
або такий
такий він останнім час постійно
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 27 ноя 2013, 19:15

також в нього на дні клітки є польський мінеральний пісок MEGAN з ракушками, то папужка раз в день точно спускається його поїсти... це добре?
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение Galina27 » 27 ноя 2013, 20:21

Пісок краще забрати.
І сфотграфуйте весь послід, що є у клітці. Рекомендації напишу нижче.
Скільки часу немає вже блювоти?
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение Galina27 » 27 ноя 2013, 20:35

Поки немає фото і додаткової інформації: насіння відмінити, воно містить надто багато жиру і шкодить на печінку. Скільки штук давали в день і як часто?
Виходячи з цього купуєте в звичайній аптеці Карсил в таблетках 22,5 мг, розтираєте в порошок і даєте його на ледь зволожений корм, курс поки-що 2-3 тижні.
Також Лінекс (півкапсули) чи Біфідумбпктерин (1 см на кінчику ножа в день) туди ж , курс 2 тижні.
Якщо навколо посліду є зелені розводи, то ще потрібно буде купити Ветом1.1(рос. вет. перепарат, може є у вет. аптках) або Біоспорин у звичайних, 5 доз.
Поставте лампу для обігріву, додаткова інформація тут bolezni-popugaev-f33/esli-vash-popugay-zabolel-t3189.html
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 27 ноя 2013, 21:16

соняшникового насіння він в день з"їдає приблизно 5 зернят... деколи могло бути й більше... був такий період, що він за руками моїми шукав і заглядав чи намає там зерняток, зараз такого запалу нема... зелених розводів ніби немає... зараз... але швидше були...
рвота була останній раз 19 числа, тобто 9 днів тому...
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение Galina27 » 28 ноя 2013, 10:13

Насіння більше не давайте, воно з антибіотиком без прикриття погано вплинуло на печінку. Зараз давайте більше вівса (додатково в корм і в запареному вигляді в окрему посудину), кашки.
Чекаємо на фото.
Во время некоторых заболеваний параллельно с зерновым кормом или вместо него используются такие разновидности пищи:
-запаренный овес( без шелухи). Небольшое количество овса (можно взять из корма или купить отдельно, например овес фирмы Чика) заливают крутым кипятком, накрывают посудину и выдерживают несколько часов (лучше всего запаривать в термосе на ночь), после чего обсушивают на бумажной салфетке и дают птице в отдельной посудине;
-варенные крупы. Можно использовать один или несколько видов крупы. Восновном во время болезней варят гречку и добавляют к ней немного риса и пшена, но здесь нужно учитывать вкусы каждой отдельной птицы. Варят в небольшом количестве воды без соли, сахара, масла и молока, сильно не разваривая . Дают в отдельной посудине. Готовую кашу хранят в холодильнике, используют и на второй день, подогрев до комнатной температуры, после чего необходимо сварить свежую.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 28 ноя 2013, 15:12

Доброго дня! Дуже дякую за швидкі відповіді! виставляю фото стулу за ніч... від вчорашнього він відрізняється... правда, на жаль, я не знаю де кращий... але вчора ввечері він став трохи активніший, їв багато, трохи з ігрушками бавився, ... зранку сьогодні також більше бавився, їв, в порівнянні з вчорашнім ранком і днем... співав трохи, кілька раз спускався в низ - шукав за піском... але я його вже забрала... може йому той пісочок час від часу можна давати? Лікування ще не проводила, забрала тільки його з підвіконника (але бавитись він літає туди) і вітаміни вже третій день в воду не даю... не знаю, чи можна якось з тим пов"язати це невеличке покращення?
Вложения
можливо тут видно краще, що і як...(на рожеве не звертайте уваги, це салфеточка з зворотньої кольорова)
за ніч назбаралась ось така купка...(оскільки спить на качельці, то все одне на одному) ввечері він досить нормально поїв...
вчора в нього стул був ще такий - маленький і суховатий
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 28 ноя 2013, 21:33

щось вся рухливість папуги вранці і завершилась... не можу зрозуміти, чи це він просто їсти не дуже хоче, чи то через посипаний на кормі лінекс, він відмовився...(
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение Galina27 » 28 ноя 2013, 22:14

Вам треба терміново здати послід на аналіз, підкласти на ніч на до клітки пластиковий файлик, а ранком все зібрати і віднести в лабораторію на грибки, корпологію та бакпосів з чутливістю до антибіотиків. Скільки днів пройшло після прийому Байтрилу?
Спробуйте подзвонити по цьому телефону і запитати, де краще у Львові здати папужці аналізи:
доктор Ян, 067 7252666.
Поки-що в поїлку давайте негазовану мінеральну воду, розведену Малятком 1:1.
Карсил і Линекс нехай приймає, під лампою грійте, кашки та овес давайте.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 28 ноя 2013, 22:25

а що це таке з ним може бути? в чому причина? якщо рвота була 9 днів тому, то на наступний день протягом трьох днів я йому давала байтрил
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение Galina27 » 28 ноя 2013, 22:30

Може бути проблема з підшлунковою з залозою, нирками або бактеріальна інфекція. Людям це не передається, але потрібно розібратись і лікувати.
Замість піску поставте на піддон кришечку з кашкою і вівсом (невелику кількість).
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 28 ноя 2013, 22:41

дякую за рекомендації... просто зараз я практично не виїздна... а на папугу дивитись не можу - серце крається...((
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение Galina27 » 28 ноя 2013, 22:44

Може хтось із домашніх або знайомих зможе зайнятись аналізами: ви розпитайте в лікаря, підготуйте послід. Його потрібно тільки підвезти і потім забрати результат.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 29 ноя 2013, 16:56

Посипала в одну кормушку карсил, а в другу лінекс, але папужка вчора практично нічого не їв... не знаю, може смак йому не підійшов...( Вранці також постійно спав... лише час від часу просипався щоб почухатись, пооглядав кормушки, пошукав пісок, вибрав з корму 3-4 зернятка вівса, і все... і тоді я знову дала йому на дно трохи цтого вітамінізованого піску з ракушками - він відразу спустився в низ... трошки подзьобав, і тоді вже пішов по кормушках трохи їсти, трошки ігрушки свої поштовхав, політав... в поїлку ще вітаміни капнула... Обігріваю зранку... карсил і лінекс ще не поновляла, оскільки він вчора нічого не з"їв
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение Galina27 » 29 ноя 2013, 21:52

Тоді корм потрібно давати чистий, а обидва препарати розвести в невеликій кількості води і давати пити в дзьоб 2-3 рази в день по кілька капель. Не можна допускати, щоб пташка була голодна.
На рахунок аналізів не вдалось проконсультуватись?
Кашку пропонували? Мінеральну воду даєте? Корм змінили?
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 30 ноя 2013, 00:02

протягом дня апетит все покращувався... зараз вже 15 хв щось там вибирає з кормушки з Лінексом. частіше вилітає з клітки щоб поїсти... і щось погризти... (любив вилазити на коробку з кормом і гриз її, сьогодні коли застала його на коробці - забрала. а він коли літав, побачив де вона стоїть, відразу до неї полетів, потім заглядав за моїми руками куди я її несу... від чого така пристрасть? може чогось не вистачає? хоча в клітці висять 2-і різні крейди) також коли вилітає з клітки - може поїсти, побавитись трошки а потім сидить на батареї, чухається собі, співає, скаче по "ребрах", не нахохлений практично... може посидіти 10-15 хв, а тоді в клітку. відразу іде пити... його зганяти з неї? впринципі і клітка стоїть десь 40-50 см від неї. і лампу вдень включала... невже йому ще холодно? в хаті 21 градус.
На рахунок аналізів консультувалась, але щоб знати напевне де - лікар не знав... але порадив давати ще Енроксил 5% - 0.1 мм на 100мл води. Але якщо в нього послаблена печінка. то давати антибіотик страшнувато, Як Ви вважаєте, потрібно вводити цей антибіотик?
В зоомагазині що в мене в районі престижу немає, вівса Чіка також, на базарах ,на скільки знаю, не рекомендують купляти на вагу...
з хороших кормів (як говорив продавець) є Vitapol. Його можна давати? Мінералку ще не давала... щось забула її купити... але дала сьогодні в воду вітаміни.
думаю посіяти трошки в горщику просо... якщо воно проросте. чи можна йому зараз таку зелень?
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение Galina27 » 30 ноя 2013, 12:26

Найперше давайте подивимось послід за сьогодні.
Якщо ви давали Байтрил (він же Енроксил,Енрофлокс і т.д.) кілька разів по пару днів, то у бактерій точно виробилась до нього стійкість і цей препарат уже давати не варто. Чому його так люблять призначати, не знаю, це важкий препарат, є і легші антибіотики широкого спектру дії. Аналіз на бакпосів показав би чутливість до конкретних препаратів (так само,як і у людей,ви здавали колись посіви?).
Вітапол більш-менш може бути, але Престиж найкращий, я тільки його беру. Колись купувала на Краківському ринку, але бачила також у Леополісі на Стрийській. Думаю, з цим кормом проблем у Львові немає.
На рахунок погризти: ігровий стенд або гілка з іграшками у вас є? І другий момент - купіть в звичайній аптеці пивні дріжджі з селеном або кальцієм (добре з обома, але не знаю, чи такий продається), розкришіть і дайте замість піску (бо він у великій кількості на частому споживанні може спричинити закріпи та закупорку кишківника) по 1 таблетці в день 14 днів. Цілком можливо, щр не вистачає вітамінів тамікроелементів, тим більше, що на фото виходить багато води, а вони виходять разом з нею.
Крейда якої фірми? Вона біла чи кольорова? Панцир каракатиці (білий овальній камінь) маєте? Краще їх брати від фірми Тріксі.
Мінералку давайте, а от вітаміни відмініть: вони і на печінку шкодять зараз, і якість у них не дуже :-( Дріжджі їх замінять.
Гріється, бо при поганому самопочутті птахи втрачають тепло і потребують додаткового обігріву навіть при високій температурі.
Овес можете брати з корму поки-що.
Зелень на даний час не давайте, пока-що дієта: корм, каші, овес.
Карсил даєте?
По аналізах: наберіть в Гуглі Ветеринарнні лабораторії Львова, собливо зверніть увагу на державні заклади і подзвоніть. Мені самій цікаво, місто велике, мають бути різні послуги...
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Папуга нахохлений, було лікування, а всі симптоми щораз повертаються

Сообщение bellara » 30 ноя 2013, 14:04

Доброго дня! Спасибі що не забуваєте! Мій Філюша іде на поправку... ура-ура! Сьогодні вже зранку десь 2 години співав, їв, бавився своєю ігрушкою, не так віддано як завжди, но вже більше (для нього вона його партнерша) їв з кормушки з карсилом і з кормушки з Лінексом також... зараз заховав голову на спинку, але ще щось там чірікає, напевно під телевізор. Правда чогось було у нього таке ніби позіхання, але десь 6-7 раз підряд... що це могло бути? може просто корм не туди попав?
Ще, на щастя, аналізи на бак посів мені здавати не було потреби... але я розумію що це і для чого це потрібно... Доктор Ян говорив, що як варіант, можливо у мед інституті на кафедрі мікробіології можна здати на бак посів... надіюсь що наразі піде на покращення, бо поки нема можливості бігати по кафедрах, питати...(
Що до крейди. то є у нього легенько салатова від Вітапол, та біла вапняно-мінеральна добавка "Максі", купила буквально пару днів назад, то він ще до неї приглядається.
Ігрушки у нього є як у клітці (квіточки з зеркальцями та дзвіночком. качелька. драбинка, ще одні дзвіночки) так і на підвіконнику де він бавиться... там машинки та самольотик (з хорошої пласмаси) які він любить скидати і дивитись як все падає..))
Послід виставлю пізніше
bellara
Посетитель
Сообщений: 31
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации bellaraВычесть пункт репутации bellara

След.

Вернуться в Болезни попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: нет зарегистрированных пользователей

  • Объявления
cron