• Объявления

Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Рекомендации и советы по лечению волнистых попугаев
Правила форума
Если вы хотите получить исчерпывающую консультацию, пожалуйста при создании темы заполните форму, нажав на кнопку "шаблон запроса", а также ознакомьтесь с более подробной информацией, даже если не создаете тему.

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Тяпко » 01 июн 2014, 18:58

Galina27 писал(а):Відео пошукайте в Ютубі. Теоретичний матеріал скинула в лс.
Фото сьогоднішнього посліду зробіть ще. Корм є в клітці? пташка ним цікавиться?



Їжа є! не цікавиться ше від вечера вчорашнього!
бувають моменти коли вона запихае голову (дзьоб) в спину під крило і може так сидіти 30 хв!
Вложения
Тяпко
Новичок
Сообщений: 18
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации ТяпкоВычесть пункт репутации Тяпко

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Тяпко » 01 июн 2014, 19:33

О вже трошки став рухливішим!
вже почав лазити на верх клітки! лазити а не літати!
там зараз сидить і їсть крейду!
Тяпко
Новичок
Сообщений: 18
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации ТяпкоВычесть пункт репутации Тяпко

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Тяпко » 01 июн 2014, 22:19

Вже навіть полізла до корму! вже їла! :-): :-): :-): но мало! я ше обовязково буду давати вечером їсти кашу перед сном! лікарства вже давав! вже менше кричала)) більш менш спокійніша була в руці! трошки пробувала вириватись!
Тяпко
Новичок
Сообщений: 18
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации ТяпкоВычесть пункт репутации Тяпко

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Наталик » 01 июн 2014, 23:05

Це добре, що почала їсти вже сама. Продовжуйте лікування, відписуйтесь, які є зміни, і звичайно, покращуйте харчування і умови проживання пташки.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14471
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Galina27 » 02 июн 2014, 13:28

Тепер вам треба купити нормальний корм. Я завжди беру престиж бельгійський і всім його рекомендую. Бо з іншими кормами проблеми гарантовані.
Изображение
Якщо в Бориславі такого корму нема, поїдьте в Дрогобич, в дитячому світі біля базару на другому поверсі він є у продажу. Ціна за 1 кілограмовий пакет вища, ніж у наших, звичайно, але він того вартий, повірте. Якщо уже завезли в зоомагазин, що зліва, то там дешевше, а якщо нема, тоді беріть у відділі поряд. Корму вистачає надовго. А старий висипте горобцям.

За это сообщение автора Galina27 поблагодарил:
Тяпко
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Тяпко » 04 июн 2014, 00:12

Доброго вечора! ше хотів запитатися чи часом ви не маете телефона якогось лікаря ветеринара по попугаям! хочу шоб хтось його оглянув , об бути більш спокійнішим за неї! або де можна знайти лікаря?? і ше чи є в вконтакті або однокласниках?? просто я не люблю на форпумах спілкуватися! надто складно тут для мене))
ше я нині чув шо коли послід зеленого кольору то значить попугай хворий?? це правда??
бо я дивлюсь тут і коричного кольору і білого і зеленого(( фото нажаль неможу зара зробити бо батарея сіла - поставив заряджати!
Тяпко
Новичок
Сообщений: 18
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации ТяпкоВычесть пункт репутации Тяпко

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Наталик » 04 июн 2014, 09:58

Коли колір зелений, то у пташки хвора печінка. Зробіть фото посліду.

З приводу лікаря може Галина знає краще, вона біля вас ближче живе, але саме лікаря, хто пташок лікує навряд чи знайдете ви у своєму регіоні.

Я знаю, що лікар Володимир Чугуєвський є в контакті. Можу вам дати силку, але ми не дуже його рекомендаціям довіряємо, більше орієнтуємося на дівчину з Москви, але вона також на форумі консультує, або по телефону (дзвонити треба в Москву).
Я є в контакті, але вам краще спілкуватися тут з нами обома, мною і Галиною, на мою думку.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14471
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Galina27 » 04 июн 2014, 14:21

На рахунок лікарів згідна з Наталкою, я була в Дрогобичі в вет. лікарні, вони в птахах нічого толком не тямлять :-( В Трускавці також нікого немає. Більш - менш адекватні лікарі є у Львові.
Якщо послід коричневий і зелений, це ознака проблем з печінкою а бо підшлунковою залозою.Можні взяти Карсил в таблетках або Дарсил в звичайнівй аптеці і давати його на чуть зволожений корм 2-3 тижні, а деколи і довше. Але бажано ще подивитись фото.
Що ви зараз даєте з препаратів? Чи змінили корм? Як їсть пташка на даний момент і як себе веде? Чи є позитивні зміни?
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Тяпко » 04 июн 2014, 22:22

Добрий вечір мої рятівники))
дуже вдячний вам за інформацію про лікарів!
корм ще не купив оскільки неможу вирватись з роботи, думаю завтра втікну і поїду всетаки в дрогобич і куплю!
наразі даю ше старий Нектар, ше було в мене! фото посліди і свіжі фотки Тяпчика добавляю!
препарати даю ті шо прописала Наталя, а саме :

1. Нейромакс (або мільгамма) - 1 ампула, розвести 1краплю : з 4 краплями води і цієї суміші дати в клюв 1 крапельку. Так 10 днів.
2. Пірацетам - 1 ампула, давати нерозведеним, 1 краплю 2 рази в день 10 днів.
3. глюконат кальція по 1 крапельці в день, 10 днів.

Їсти вона їсть не дуже добре! але факт той шо вже їсть, хоч це радує, а також ше підгодовую її кашою і добавляю до корму моркви, стан вже ніби кращий, вже більше ходить по клітці, вже трішки лазить , тільки мене нервує то шо вона не співае , не подає зовсім звуку , і не літає :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing: раніше ше навіть 5 днів тому , коли я приходив додому (в хаті були всі)
і тільки як я відкриваю двері до хати то тяпчик відразу цвірінкае і кричить , а поки мене нема в хаті то нізвука не було чути від неї!
Рано я пробуджувався від того шо хтось мені над вухом цвірінкає, або хтось покусує мене в плече :-): :-): :-):
, а ше коли вона літала то завжди любила мене дражнити, і я дуже часто тішився на це))) а зараз капет просто плакати хочеться шо вона зовсім не така((
не цвірінкае , не літае, вмене вже було таке відчуття шо вона вже помирае(((, або то шо я вже більше ніколи незможу побачити як вона літае чи почути ранішній спів!

вже працюю над ігровим майданчиком, постараюсь зробити все чим поскоріше! можливо саме забавка чи ігри її швидше вилікують)) і найбільше шо я ненавиджу то годувати попугайчика, крутиться верещить, кусаеться, вириваеться, дуже важко їй давати лікарства і кашу!

Ше хотів спитатися чи можна зараз їй до пари купити ше якогось попугайчика?? чи це неварто??і чи будуть вони дружити?
Вложения
Тяпко
Новичок
Сообщений: 18
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации ТяпкоВычесть пункт репутации Тяпко

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Тяпко » 04 июн 2014, 22:32

Ше мені цікаво!
чи можна наприклад попугаям поствити кашу і чи буде він то їсти?? не примусово??!
а також як можна давати фрукти і ягоди?? в яких розмірах ?і в якому виді їх можна подавати?? для приклдау візьмем банан!
просто порізати на маленькі кусочки і кидати в кормушку чи змішувати з кормом?? і ше чи можна давати сиру кукурудзу?? подрібнену звичайно, або наприклад як подати йому свіжий огірок??!
Тяпко
Новичок
Сообщений: 18
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации ТяпкоВычесть пункт репутации Тяпко

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Galina27 » 05 июн 2014, 10:40

Якщо пташка їсть сама в достатній кількості корм, наприклад більше чайної ложки в день (норма приблизно 2 чайні ложки на одну пташку), то тоді примусово годувати не треба.
Кашу, зварену на воді без нічого можна зварити і дати в окремій кормушці чи в пластмасовій кришечці . Я, коли варю якусь крупу для себе (гречку, рис), то спочатку даю тільки воду, коли вона майже готова, відбираю трошки ( десь 10 зерняток) для пташки, а решту вже заправляю, чим треба. Або варю окремо для пташки трошки рису, гречки і пшона разом в маленькій кружечці. Але кашу треба кожен день міняти на свіжу, щоб не зіпсувалась.
Ліки прийдеться ще давати в дзьоб, Пірацетам і Нейромакс один за одним, а кальцій окремо.
Яку воду ви даете?
Також зараз додавайте Карсил або Дарсил. Вона у вас підлинює, тому на корм можна буде давати ще кормову вет. сірку трошки на кінчику ножа на 10 днів.
Корм постарайтесь змінити якнайшвидше.
Фрукти, овочі, ягоди та зелень можна буде давати, як тільки нормалізується послід, у невеликих кількостях, краще домашні, зі свого городу. Про харчування є трохи матеріалу тут http://popugay.crimea.ua/pitanie-volnistih-popugaev.php
Якщо буде цікавити щось конкретно, напишемо додатково. Змішувати не потрібно, краще давати по шматочку (прикріплювати між прутиками, наприклад). Кукурудза не дуже підходить.
Вугілля чи Смекту ви давали спочатку?
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Наталик » 05 июн 2014, 11:16

Одне підкоректую Галину, кукурудзу давати можна, але краще саме молочну. Як вона ще сантиметрів до 10 виросла лише, то це таку можна дати. Мої пташки дуже таку люблять, її коли гризуть, багато соку попадає корисного.

ось вам всі списки, що можна давати, разом з фото:
http://popugay.crimea.ua/kashi.php - каши

http://popugay.crimea.ua/frukti-yagodi.php - фрукты и ягоды

http://popugay.crimea.ua/ovoshi.php - овощи

http://popugay.crimea.ua/zeleniy-korm.php - зелень

Звичайно, потрібно купувати пару пташці. Це обов"язково. Але вам потрібно , перш за все, купити велику клітку для них, бо ваша не пдходить і для однієї пташки, що вже казати про двох. Купуйте хлопчика приблизно від 6 місяців питайте.

Коли у вас буде велика клітка і залишиться маленька, то нового хлопчика поселіть у велику клітку, а дівчинка ваша хай ще поживе у маленькій. Так має пройти неділі 3. Краще в різних кімнатах. В цей час новий хлопчик буде на карантині, буде звикати до вас, і так ви зможете виявити здоровий він чи ні.
через 3 неділі ви зможете їх обох поставити разом, щоб поспілкувалися через клітки, потім випустити на прогулянку, на якій вони познайомляться і з часом, може й у той же день, дівчинка перейде до нього в клітку і тоді вони будуть жити разом. стару клітку краще не викидати, а десь сховати, як правило такі клітки потім використовуються, якщо якась із пташок хвора, щоб її відсадити для лікування.
Це я вам описала так би мовити ідеальне знайомство, щоб пташки прийняли одна одну. Можна все зробити швидше, і без карантину, але тобі пташки можуть битися, можуть у нової пташки бути скриті хвороби, які не виявите вчасно.

А взагалі папуги стайні пташки і їм потрібно жити хоча б в парі, якщо не в стайці. ТОді вони почувають себе більш комфортно, веселіше і щасливіше. :-):

І ще ви питали як давати овочі і фрукти. вам потрібно знайти спосіб,я кий буде підходити вашій пташці. Два основні це відрізати брусок овоча і дати на прищепці (є спеціальні в зоомагазинах для утримання овочів і фруктів), але можна спробувати і звичайними прищепками.


А другий спосіб - натирати, як правило це морква і буряк. Але спробуйте пока давати куосчками на прищепках. Ще вона буде відкушувати і розкидувати по клітці, - це вона так їст не дивуйтеся.
І ще вона буде перший час боятися взагалі приторкнутися до овоча, це нормально, можливо пройде декілька днів, поки вона переборе свій страх і спробує, але ви кожен день вішайте свіжий шматок і майте терпіння. :-): (Але це все як вона одужає, поки що без овочів і фруктів)
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14471
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Попугайчик -"Тяпко" Заболел (причину незнаю)

Сообщение Наталик » 05 июн 2014, 11:23

І ще бачу у вас крейда погана на фото, як будете їхати за кормом, купіть одразу крейду фірми Тріксі, але без йоду! Лише з морськими водоростями можна взяти (інших я не бачила ще). І також сепію купіть, але илше білу, без барвників і добавок.
Ну і ще мінеральну суміш добре бло б купити, яле також якісну, не пісок фірми Природа.

Ще додам - всі овочі і фрукти дають сирими, але добре вимитими.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14471
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Пред.

Вернуться в Болезни попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: нет зарегистрированных пользователей

  • Объявления
cron