• Объявления

Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Рекомендации и советы по лечению волнистых попугаев
Правила форума
Если вы хотите получить исчерпывающую консультацию, пожалуйста при создании темы заполните форму, нажав на кнопку "шаблон запроса", а также ознакомьтесь с более подробной информацией, даже если не создаете тему.

Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Степантус » 02 апр 2015, 20:01

Вид, Возраст, пол попугая: Волнистый,год примерно,самец
Как содержится (одиночно или в паре ) одинчого
Рацион птицы (каким кормом кормите(название), какие минеральные подкормки - ест ли их птица, даёте ли витамины - какие, как часто, в какой дозировке, какие дополнительные корма, подкормки, лакомства даёте, какая питьевая вода и др. напитки и т.д.) Кормил меган но неделю назад перешел на престиж, морковь и салат.Чумиза и сенегальское просо.
Ела ли птица еду с человеческого стола, комнатные растения, либо другие запрещённые продукты нет
Опишите условия содержания (помещение где содержится птица - кухня, комната, балкон и т.д.) Клетка или свободное содержание в моей комнате в углу возле окна но оно всегда закрыто.
Как птица содержалась до появления у Вас дома ( одиночно или в паре , какой корм , болела или нет и т.д.) не знаю
Как давно птица у Вас 1 месяц
Болела ли птица до этого у Вас ( если "Да" , то чем, как лечили, какими препаратами, в какой дозировке и т.п . Какие были результаты лечения) нет
Не изменился ли помет да изменилса
Проблема , которая беспокоит Вас сейчас (симптомы)? Как давно появилась эта проблема Помет стал прилипать к попе, и сам стал странным . И попугай все время у меня бил не слишком активном.
Причины , которые на Ваш взгляд ( или же точные ) повлияли на возникновение проблемы ? ( например , "поцарапала кошка " , "съел комнатное растение " , "ударился", "простыл", "стресс", "линька", "смена корма", "отравление едой, опасными металлами, сильно пахнущими в-вами", "инородное тело", "контакт с другими птицами , кошками, грызунами или иными животными". и т.п .) смена корма
Не распылялись ли в помещении аэрозоли, не было ли сильных запахов различного происхождения (ремонт, полироли, бытовая химия, парфюмерия и др. летучие или сильно пахнущие вещества) нет
Из какого вы города? Консультировались ли вы с врачом? Что он вам посоветовал? Записались ли вы на прием и cдачу анализов?
Всё , что можете описать дополнительно ... Он очень малоактивен.Редко играет с игрушками. Иногда чирикает и залазит на палец.Время от времени перепрыгивает на ветки.


Еще у него тото похожее на белой налет на лапках и очень бистро растет клюв.
Вложения
Степантус
Новичок
Сообщений: 11
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации СтепантусВычесть пункт репутации Степантус

Re: Побугай приболел. Помогите

Сообщение Galina27 » 02 апр 2015, 20:04

Якщо вам зручніше спілкуваться українською, то напишіть про це.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Побугай приболел. Помогите

Сообщение Степантус » 02 апр 2015, 20:05

так зручніше.
Степантус
Новичок
Сообщений: 11
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации СтепантусВычесть пункт репутации Степантус

Re: Побугай приболел. Помогите

Сообщение Galina27 » 02 апр 2015, 20:16

Тоді відредагуйте назву теми.
ПОслід у пташки поганий. Поки-що можна давати пробіотик (добре підходить Лінекс, але він досить дорогий -півкапсули на день 14 днів), а також Карсил ( 1 таблетка, розтерта в порошок на день 10-14 днів). Дають препарати на трошки зволожений корм. Замість Лінексу можна давати Біфідумбактерин-порошок.
Подивимось, чи будуть зміни через 5-7 днів. Якщо ні, то треба буде здати послід на бакпосів і корпологію. Поблизу вас є вет. клініка?
Салат і моркву поки відмініть.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Побугай приболел. Помогите

Сообщение Степантус » 02 апр 2015, 20:22

Вет. клініки немає нажаль. А мені разом лінекс і карсил? а міг він хворіти ше як я його купив? і через це він такий малоактивний?
Степантус
Новичок
Сообщений: 11
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации СтепантусВычесть пункт репутации Степантус

Re: Побугай приболел. Помогите

Сообщение Galina27 » 02 апр 2015, 20:47

Він міг бути хворий ще до покупки. Через це малоактивний.
Лінеккс або Біфідум давайте разом з Карсилом (Дарсилом). Через 5 днів напишіть, чи щось змінилося.
Можна погріти лампою:
КОЛИ ПТАШКУ ВАРТО ОБІГРІВАТИ ПІД ЛАМПОЮ
Якщо ваш папуга тремтить, розпушує пір'я, неактивний, біля клітки потрібно поставити настільну лампу (потужність 40-60 Ват) для обігріву. Справа в тому, що, незалежно від температури в приміщенні, хворі птахи швидко втрачають тепло, що призводить до погіршення їх стану і прискорює розвиток хвороби. Це відноситься як до простудних захворювань, так і до проблем з травленням, печінкою, отруєннях та ін.
НЕ МОЖНА ГРІТИ при кровотечах різної природи , в тому числі при появі крові в калі, після травм і при підозрі на струс мозку, при серцевій недостатності ( задишка , посиніння лапок , відмова лапки і крила з одного боку ) .
Частину самої клітини варто прикрити легкою тканиною таким чином, щоб світло не сліпило очі. Лампу розміщують так, щоб птах міг піти в тінь при необхідності.
Лампою можна гріти протягом всього дня, при необхідності і вночі, тільки залишати включеною лампу при відсутності в квартирі людей не варто.Під час обігріву періодично потрібно спостерігати за птахом , при ознаках поганого самопочуття ( пташка починає важко дихати, розкриває дзьоб, крила ) обігрів припиняють.
Для обігріву підходять звичайні ( не економні) лампочки та прості настільні лампи.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Степантус » 02 апр 2015, 21:15

А ще я щойно замітив як він гризе гілку вишневу на якій сидить і мені здається що він її їсть. Це може бути шкідливим?
Степантус
Новичок
Сообщений: 11
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации СтепантусВычесть пункт репутации Степантус

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Galina27 » 03 апр 2015, 09:09

Ні, це нормально.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Степантус » 07 апр 2015, 20:14

Сьогодні вже пятий день як він приймає ліки.
Вложения
Степантус
Новичок
Сообщений: 11
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации СтепантусВычесть пункт репутации Степантус

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Степантус » 07 апр 2015, 20:15

Як ви думаєте стало краще чи ні? Просто я не знаю чи зможу знайти лабараторію для тварин притому шо скоро пасха.
Степантус
Новичок
Сообщений: 11
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации СтепантусВычесть пункт репутации Степантус

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Наталик » 07 апр 2015, 21:19

Мені здається, що послід один і те й же. Давайте ще дня 2, а потім фото посліду побільше кучок. Якщо буде без змін, може тоді підключим ферменти для підшлункової.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Степантус » 10 апр 2015, 11:00

Добрий день, ось фото посліду а ще я переживаю чи в нього немає кліща, бо в мене якийсь білий наліт на лапках а ше восковиця почала ніби відслоюватись.
Вложения
Степантус
Новичок
Сообщений: 11
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации СтепантусВычесть пункт репутации Степантус

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Наталик » 10 апр 2015, 11:36

Послід поганий, гірше, ніж я думала.
карсил і лінекс давайте далі, і ще підключим ферменти: панкреатин, креон або панзинорм все не форте - 1/8 таблетки в клюв, краще з кашкою рідкою давати в клюв. 5 днів, далі будем дивитись послід.

кліща нема. лапки можуть трохи пересихати через сухе повітря, можете йому 1 раз в день мазати їх вазеліновим маслом декілька днів.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Степантус » 10 апр 2015, 12:01

а може можна якось з водою розбавляти? бо я не знаю чи зможу в клюв іх дати
Степантус
Новичок
Сообщений: 11
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации СтепантусВычесть пункт репутации Степантус

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Наталик » 10 апр 2015, 13:47

в поїлці? не можна. Можете спробувати дати з кормом, тільки щоб точно він з"їдав необхідну дозу. Або на колоску чуміз, як у вас вийде.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Galina27 » 10 апр 2015, 17:59

Зараз якраз свята і аналіз посліду ви напевно не зможете здати найближчих 3 дні. Треба зробити бакпосів і корпологію, спробувати запитати у цього лікаря:
Ветеринарная академия, улица Пекарская 50, п. Ян, 067 7252666 (принимает на дому); обращалась лично по телефону, очень приятный человек.
Про анализы можно спросить у него, вроде делают в вет. академии.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Степантус » 05 май 2015, 09:30

Добрий день
Вже пройшло доволі багато часу як я не писав. Зараз я напишу все чим я лікував і шо робив з папугою.
Коли пройшло 14 днів я перестав давати те що ви радили бо результатів не було і вирішив позвонити ветеринару шо його порадили мені тут. Він сказав мені давати тиждень антибіотики енрофлокс. Результату вони не дали і я перестав іх давати. Потім мені порадили Броваформ. Його я давай також тиждень і результату не було. Зараз я попробував поміняти корм на інший , але покращень немає.
А ще в папуги щось дивне на дзьобі зявилось і я переживаю чи це не кліщ. І ось фото посліду.
Можете ви ще щось порадити?
Вложения
Степантус
Новичок
Сообщений: 11
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации СтепантусВычесть пункт репутации Степантус

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Наталик » 05 май 2015, 12:11

Давайте ми йому ферменти подаємо для підшлункової тоді.
Візьміть в чел. аптеці панкреатин АБО панзинорм АБО креон пластинку і давайте йому 1/8 від таблетки в клюв в день. або в воді або в кашці, краще з кашкою, але як у вас вийде. Так 5 днів, потім будемо коригувати.

В поїлку наливайте воду боржомі, есентуки (вона дешевша), або нарзан - випустить добре весь газ і тоді наливайте в поїлкУ, місяць.

на клюві нічого страшного не бачу, є трохи тріщинка.
І корміть його перстижем все-таки.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Galina27 » 05 май 2015, 13:16

За дзьобом спостерігайте поки-що.
Ви у лікаря не запитали, де можна здати аналіз посліду?
А як ви давали Енрофлокс і якої він процентності? Броваформ як давали? Це досить серйозні препарати і тепер треба знов пройти курс пробіотика і Карсилу (Дарсилу ).Ністатин паралельно приймали? Краще було спочатку здати аналіз, визначити чутливість до препаратів, а потім давати конкретно те, на що реагують мікроорганізми, знайдені в посліді. Тепер можна здавати через 10 днів після прийому останнього антибіотика.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Пташка прихворіла, допоможіть розібратись

Сообщение Степантус » 05 май 2015, 15:43

Енрофлокс 1% давай 0.1 мл на поїлку води , Броваформ 1/4 чайної ложки на літру води.
Так що мені робити? давати престиж чи ні? які ліки? я просто заплутався трохи
Степантус
Новичок
Сообщений: 11
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации СтепантусВычесть пункт репутации Степантус

След.

Вернуться в Болезни попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: нет зарегистрированных пользователей

  • Объявления
cron