• Объявления

Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Рекомендации и советы по лечению волнистых попугаев
Правила форума
Если вы хотите получить исчерпывающую консультацию, пожалуйста при создании темы заполните форму, нажав на кнопку "шаблон запроса", а также ознакомьтесь с более подробной информацией, даже если не создаете тему.

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 16 фев 2016, 21:11

ок
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 02 мар 2016, 16:36

Я знову до вас за порадою, Машу з Гошкою я віддала, так як в одній клітці жити їм було неможливим, Кеша на них сипів, кусав, став дуже агресивним. Залишився сам він безперестанку співав, стукав по деревяних предметам, складав крила сердечком і дуже жалісно приспівував, залізав на ногу на носок і імітував спарювання, ми так зрозуміли що він шукає пару. Пішла знову до зоомагазину і купила дівчинку, правда їй два місяці, я знаю що зовсім кроха, але була тільки така. Посилила її в другу клітку в іншу кімнату, Кеша прилетів дивитися, я його не підпускала близько, тільки з далека.Спочатку все було добре, а потім поведінка Кеші погіршилась, він став дуже агресивним, весь час сипить і почав кусатися, неможна на нього і глянути як він летить на тебе, сідає на голову і кусає... сильно кусає. А сьогодні і її покусав коли я випустила разом політати, хоча вчора вони мирно літали, що з ним на вашу думку?
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Galina27 » 02 мар 2016, 21:12

ПОки-що їх не зводьте, нехай кожен адаптується окре6мо.
Покажіть його послід. Як у нього апетит? Можете зняти відео з його поведінкою.
Якщо він дуже нервовий, купить таблетки Гліцесед і давайте в поїлку з розрахунку 1 таблетка на 100 мл води, курс 10-14 днів.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Агресивна поведінка

Сообщение Настя-kl » 06 май 2016, 14:29

Доброго дня, знову до вас за порадою. Раніше я писала що мій Кешуня час від часу себе агресивно поводить, потім ми купили йому пару (правда зовсім малюка) тримали в різних клітках, так як він її обіжав :ny_tik: , потім до нас попала Кузя (дівчинка в якої він жив, коли втік), Кузя зразу полізла до нього в клітку, а він був непроти. Вони разом літали, їли але один до одного не підходили. Як потепліло я випустила їх на віранду, там достатньо сонця і місця для польотів, Кеша безперервно співає, танцює, постукує дзьобом, свистить, а вона тільки попискує, але як вона до нього підлітає то він сипить і дзьобає її. Кеша як залітає до квартири і бачит чиїсь ноги то зразу підлітає і імітує спарювання ;;-))) , а вже другий день як я підхожу до клітки чи до неї то він кидається на мене і кусає :cry_ing: . Незнаю що з ним, може не треба йому було пари :ne_vi_del:
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Galina27 » 06 май 2016, 20:58

Скільки часу він жив без пари? Може зараз в нього такий період, мій теж агресивний весною. А може то дві самки?
Йому можна заспокійливе пиття в поїлку давати, 1 таблетка Гліцесед на 100 мл води, курс 10-14 днів.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 06 май 2016, 21:56

Я незнаю скільки часу він був без пари чи в парі, я коли його купувала то недумала що це важливо (через якись час мені дзвонили колишні господарі і казали що вдома пташка за ним сумує, я нерозпитувала що за пташка). Це самець і самка 100%. Мені ветлікар сказав що це в нього брачний період, щоб подавала два тижні білкову їжу і вішала дуплянку :sh_ok: , але в них ще не склалася пара (були попитки вона схиляла перед ним голову а він замість почіхати чуб схиляв свою голову), я читала що як немає ще пари то вішати гніздо неможна, а лікар каже що це зблизить їх і пара складеться сама собою. А як ви скажете? Це просто весна діє чи всежтаки брачний період (вони разом близько двох місяців, йому приблизно 2роки а їй 3,5роки)
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Galina27 » 07 май 2016, 19:18

Спробуйте прочитати інформацію в спеціальному розділі про цих птахів. Також ви можете задати запитання спеціалістам по корелах http://www.mybirds.ru/forums/index.php?showforum=6
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 07 май 2016, 23:38

Дякую, там все дуже детально описано, я найшла відповідь на своє питання, ще раз велике дякую!!!
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Пред.

Вернуться в Болезни попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: нет зарегистрированных пользователей

  • Объявления
cron