• Объявления

Попугай чеше дзьоб

Рекомендации и советы по лечению волнистых попугаев
Правила форума
Если вы хотите получить исчерпывающую консультацию, пожалуйста при создании темы заполните форму, нажав на кнопку "шаблон запроса", а также ознакомьтесь с более подробной информацией, даже если не создаете тему.

Попугай чеше дзьоб

Сообщение meg » 13 июн 2013, 21:37

Всім доброго дня! Сьогодні звернула увагу на те, що папужка чухає дзьоб. Ще раніше замітила дрібненькі лінії на дзьобі. Що то таке і що з тим робити?Вид, Возраст, пол попугая: хвилястий папуга.8,5 місяців.Дівчинка
Как содержится (одиночно или в паре ) одна
Рацион птицы (каким кормом кормите(название), какие минеральные подкормки - ест ли их птица, даёте ли витамины - какие, как часто, в какой дозировке, какие дополнительные корма, подкормки, лакомства даёте, какая питьевая вода и др. напитки и т.д.) Ріо, мінерал, ракушняк, фільтрована вода, травичка для папужки в глечику постійно зелена, чумиза час від часу
Ела ли птица еду с человеческого стола, комнатные растения, либо другие запрещённые продукты ні
Опишите условия содержания (помещение где содержится птица - кухня, комната, балкон и т.д.) Клетка или свободное содержание В кімнаті. Вільне утримання
Как птица содержалась до появления у Вас дома ( одиночно или в паре , какой корм , болела или нет и т.д.) Напевно в стаї.Чим годували незнаю
Как давно птица у Вас майже 7 місяців
Болела ли птица до этого у Вас ( если "Да" , то чем, как лечили, какими препаратами, в какой дозировке и т.п . Какие были результаты лечения) Так. Було отруєння(незнаю чим) активоване вугілля допомогло.
Не изменился ли помет ні
Проблема , которая беспокоит Вас сейчас (симптомы)? Как давно появилась эта проблема чухає дзьоб, особливо після купання.Звернула увагу недавно
Причины , которые на Ваш взгляд ( или же точные ) повлияли на возникновение проблемы ? ( например , "поцарапала кошка " , "съел комнатное растение " , "ударился", "простыл", "стресс", "линька", "смена корма", "отравление едой, опасными металлами, сильно пахнущими в-вами", "инородное тело", "контакт с другими птицами , кошками, грызунами или иными животными". и т.п .) не знаю
Не распылялись ли в помещении аэрозоли, не было ли сильных запахов различного происхождения (ремонт, полироли, бытовая химия, парфюмерия и др. летучие или сильно пахнущие вещества) ні
Из какого вы города? Консультировались ли вы с врачом? Что он вам посоветовал? Записались ли вы на прием и cдачу анализов? Львів. Ні, не записувалась.
Всё , что можете описать дополнительно ...
Вложения
Последний раз редактировалось meg 13 июн 2013, 22:43, всего редактировалось 1 раз.
meg
Посетитель
Сообщений: 56
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации megВычесть пункт репутации meg

Re: Попугай чеше дзьоб

Сообщение Сэнди » 13 июн 2013, 21:40

У попугая клещ развивается, тут о лечении: http://popugay.crimea.ua/klesh.php
Заполните пожалуйста форму, нажав на кнопку "Правка" вашего сообщения, а далее "Шаблон запроса".
Если Вы не поняли содержание, смысл, тон (и тому подобное) моего сообщения - переспрашивайте, пишите в Л.С. Волноваться, злиться, ругаться (и тому подобное) - не надо!

За это сообщение автора Сэнди поблагодарили - 2:
Galina27, meg
Аватар пользователя
Сэнди
Модератор
Модератор
Сообщений: 3203
Пункты репутации: 54
Добавить пункт репутации СэндиВычесть пункт репутации Сэнди

Re: Попугай чеше дзьоб

Сообщение Galina27 » 14 июн 2013, 09:56

Ви пташці пропонуєте овочі-фрукти? Кліщ буває у птахів зі слабким імунітетом, тому раціон потрібно переглянути. Можна пройти курс пивних дріжджів, наприклад із селеном.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Попугай чеше дзьоб

Сообщение meg » 14 июн 2013, 22:46

Galina27 писал(а):Ви пташці пропонуєте овочі-фрукти? Кліщ буває у птахів зі слабким імунітетом, тому раціон потрібно переглянути. Можна пройти курс пивних дріжджів, наприклад із селеном.



Пропоную, але птаха їсть тільки яблуко, більше нічого не можу заставити її їсти. Хочу спитати, а чи можна попугаю давати полуницю? Все не наважуюсь їй дати, боюсь, щоби нічого не сталось.


Сьогодні змазувала дзьоба новертиновою мазю. Ледве це зробила, дочекалася, що Рома сяде спати, взяла її(дуже проблемно, тому, що вона дуже боляче кусає)і трошки намастила на місцях, де є підозра на кліща, замінила дерев"янні палочки на пластмасові, довелось на деякий термін зняти мінерал(Мєлок). Як довго можна їй без мінералу, незнаю. Також купила в аптеці капсулу бутоксу, буду робити дезинфекцію клітки, але не впевнена, що це безпечно.
P.S. Відмовилась ночувати на пластмасових палочках, висить на клітці...перемотала хустнкою палочку, всерівно не сидить, не знаю що робити, хоче ночувати на тюлі. Як її виховувати не знаю :cry_ing:
meg
Посетитель
Сообщений: 56
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации megВычесть пункт репутации meg

Re: Попугай чеше дзьоб

Сообщение Galina27 » 15 июн 2013, 18:31

Папуги досить консервативні, але через деякий час вона повинна піти на ті жержинки, які ви їй поставили. У мене також була схожа проблема, потів все наладилось.
Полуницю, суницю можна давати, мій їсть переважно тоді, коли я даю з руки, розрізаю ягоду і даю половинку.
Бутокс досить токсичний, якщо будете його використовувати (здається розводять 1 мл на 1 л води), то клітку і інвентар після нього потрібно кілька разів промити під проточною водою і провітрити. Пташка повинна бути в іншому приміщенні під час дензинфекції клітки.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Попугай чеше дзьоб

Сообщение meg » 17 июн 2013, 00:44

Galina27 писал(а):Папуги досить консервативні, але через деякий час вона повинна піти на ті жержинки, які ви їй поставили. У мене також була схожа проблема, потів все наладилось.
Полуницю, суницю можна давати, мій їсть переважно тоді, коли я даю з руки, розрізаю ягоду і даю половинку.
Бутокс досить токсичний, якщо будете його використовувати (здається розводять 1 мл на 1 л води), то клітку і інвентар після нього потрібно кілька разів промити під проточною водою і провітрити. Пташка повинна бути в іншому приміщенні під час дензинфекції клітки.



Вже сьогодні ночує на пластмасовій жердинці :-):
Вчора задурила вареним яйцем(перший раз) Раніше не хотіла їсти, але після того, як я побачила, що Рома хоче їсти з моєї тарілки, то зразу зварила яйце і показала, що я їм, і тоді вона почала їсти :ya_hoo_oo:
На вечір знову мазала дзьоб мазю, вже не так капризувала, може їй стає краще і вона розуміє це... :nez-nayu:
meg
Посетитель
Сообщений: 56
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации megВычесть пункт репутации meg

Re: Попугай чеше дзьоб

Сообщение Galina27 » 17 июн 2013, 13:38

Яйце і нежирний творог дають при підготовці до кладки. Вашим ще рано, так що не давайте його.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Попугай чеше дзьоб

Сообщение meg » 18 июн 2013, 19:13

Galina27 писал(а):Яйце і нежирний творог дають при підготовці до кладки. Вашим ще рано, так що не давайте його.


Зрозуміла! Десь вичитала, що можна раз в тиждень. Тепер не буду давати:)


Полуницю не хоче їсти, спробувала, але "скривилась".


Таке запитання, папужка може заразить від хворої людини?
...Я зараз хворію, але по можливості стараюсь не контактувати з птахою, хоча вона мені постійно залітає на голову :du_ma_et:
meg
Посетитель
Сообщений: 56
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации megВычесть пункт репутации meg

Re: Попугай чеше дзьоб

Сообщение Наталик » 18 июн 2013, 20:08

Папужка захворіти не може від людини.
Головне уникати контакту людської слини із дзьобом пташки (це не залежно від того, хворі ви чи ні).
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/

За это сообщение автора Наталик поблагодарил:
meg
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14471
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Попугай чеше дзьоб

Сообщение meg » 18 июн 2013, 21:26

Наталик писал(а):Папужка захворіти не може від людини.
Головне уникати контакту людської слини із дзьобом пташки (це не залежно від того, хворі ви чи ні).


Слава Богу! Це добре.Заспокоїли!Щиро дякую!
meg
Посетитель
Сообщений: 56
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации megВычесть пункт репутации meg


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в Болезни попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: нет зарегистрированных пользователей

  • Объявления
cron