• Объявления

власний досвід

Рекомендации и советы по лечению волнистых попугаев
Правила форума
Если вы хотите получить исчерпывающую консультацию, пожалуйста при создании темы заполните форму, нажав на кнопку "шаблон запроса", а также ознакомьтесь с более подробной информацией, даже если не создаете тему.

власний досвід

Сообщение JF82 » 23 фев 2014, 00:18

Привіт,хочу поділитись досвідом. Захворів корела,перестав їсти,літать,сидів на полу,його трусило і хитало,намагався ходити але постійно падав. Ізолював і почав лікувати: в домашній аптечці знайшов антибіотик(озерлік) ,з таблетки,ножем,нашкріб як сірникова голівка розвів водою і шприцем залив.Це зробив двічі через два дні,більше не ризикую. Після цих процедур стало краще,вже літає,добре їсть але ще слабий.
JF82
Начинающий
Сообщений: 4
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации JF82Вычесть пункт репутации JF82

Re: власний досвід

Сообщение Vitaminka » 23 фев 2014, 00:23

А Вы всё с теми лысыми кореллками? У вас скорее всего либо паразиты - прстейшие, либо вирус, серьёзный и очень заразный. А остальное - вторичная инфекция. Жаль что Вы пропали... Жаль что не сдаёте анализы.....
Аватар пользователя
Vitaminka
Модератор
Модератор
Сообщений: 9356
Изображений: 160
Пункты репутации: 164
Добавить пункт репутации VitaminkaВычесть пункт репутации Vitaminka

Re: власний досвід

Сообщение Наталик » 23 фев 2014, 00:51

JF82 писал(а):Привіт,хочу поділитись досвідом. Захворів корела,перестав їсти,літать,сидів на полу,його трусило і хитало,намагався ходити але постійно падав. Ізолював і почав лікувати: в домашній аптечці знайшов антибіотик(озерлік) ,з таблетки,ножем,нашкріб як сірникова голівка розвів водою і шприцем залив.Це зробив двічі через два дні,більше не ризикую. Після цих процедур стало краще,вже літає,добре їсть але ще слабий.


Давайте може якось разом лікувати ваших пташок?
Ваші процедури не дапоможуть у лікуванні, так як не відомо, від чого саме пташка ослабла, що стало причиною і тому не відомо,я кий саме антибіотик потрібен був у вашому випадку.

Якщо ви серйозно відноситеся до здоров"я ваших пташок, то дозвольте нам допомогти вам у лікуванні, все-таки розібратися у причині їхніх хвороб.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: власний досвід

Сообщение JF82 » 23 фев 2014, 21:36

розмова не про тих лисих,їх в мене вже давно не має. Лікую чим маю,тому,що в моєму селищі вет.аптека ніяка,а пік можливостей вет.лікарів-штучне запліднення ВРХ. І лаболаторії теж не має.
JF82
Начинающий
Сообщений: 4
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации JF82Вычесть пункт репутации JF82

Re: власний досвід

Сообщение Galina27 » 23 фев 2014, 21:49

Щоб ми зрозуміли ситуацію, вам краще заповнити шаблон announces/nformac-dlya-jitel-ukra-t3484.html
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: власний досвід

Сообщение Наталик » 23 фев 2014, 22:40

JF82 писал(а):розмова не про тих лисих,їх в мене вже давно не має. Лікую чим маю,тому,що в моєму селищі вет.аптека ніяка,а пік можливостей вет.лікарів-штучне запліднення ВРХ. І лаболаторії теж не має.


Справа не у вет. аптеках, більшість ліків, які назначаються пташкам, купуються у людських аптеках. І ми завжди намагаємося підлаштуватися під ситуацію і підібрати аналоги ліків, якщо власник папуги не знаходить їх у своєму місці проживання.
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14470
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик


Вернуться в Болезни попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: Google [Bot]

  • Объявления
cron