• Объявления

Хвиляста династія Гіцовичів

Делимся рассказами о жизни своих пернатых питомцев
Правила форума
Здесь Вы можете создать дневничёк о жизни ваших любимцев, рассказать о них истории - смешные, грустные, поучительные и не только. Поделиться фото и видео о ваших попугаях.

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Lavrik » 15 дек 2014, 15:34

Шкода, що вчора фотоапарата не було - в нас таке робилося :zvez_ochki: . Малята (вже четверо вийшли з гнізда) літали в клітці, кричали, трошки билися, навіть татка свого поганяти встигли, все пробували на зуб (пардон, на дзьоб), гралися на качельках, подзвонили в дзвіночок - одним словом, жили повним папугайським життям :co_ol: . А сьогодні фотоапарат в мене вже є, а вони сидять собі спокійно. :ne_vi_del:
Ось підбірка ранкових фотографій. Тут старшенька доця сама, потім її три сестрички з татком на задньому плані і ще пара фоток подібних тільки без використання спалаху - добре видно, що дівчатка будуть, як мама Лола - фіолетові (краса! :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: )



P.S. Скоріше за все, в цьому виводку всі діти - самочки. Треба терміново придане збирати...
Можна потонути у хвилях, а я тону в хвилястиках!
Аватар пользователя
Lavrik
Посетитель
Сообщений: 65
Изображений: 6
Пункты репутации: 2
Добавить пункт репутации LavrikВычесть пункт репутации Lavrik

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Наталик » 18 дек 2014, 14:08

дуже гарні, малесеньки грибочки сидять))))) Цікаво, що всі дівчатка вийшли :-):
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/

За это сообщение автора Наталик поблагодарил:
Lavrik
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14471
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Lavrik » 16 янв 2015, 20:49

Зараз дві мої красуні вже знайшли собі нові домівки. І радію за них, і шкодую, що треба розлучатися. От яка дивна річ: мої пташки зовсім не приручені, мене бояться, живуть собі своїм папугайським життям, а я все-таки так до них прив'язуюсь...
Доведеться ще й решту віддавати, бо Лола з Гіцою уже чотирьох меншеньких висиділи.
Можна потонути у хвилях, а я тону в хвилястиках!
Аватар пользователя
Lavrik
Посетитель
Сообщений: 65
Изображений: 6
Пункты репутации: 2
Добавить пункт репутации LavrikВычесть пункт репутации Lavrik

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение eva 7 » 21 янв 2015, 22:06

А я до Вас у гості на «Хвилясте місто» все заходжу дізнатися новини. А Ви тут! Тільки зараз натрапила на Вашу тему!
Lavrik, дуже цікава розповідь, добра і позитивна, і раділа за Вас і Ваших пташок і сумувала - шкода Клео, славна пташка, хай їй на Веселці буде добре!
Гица красень, особливо, де на охороні гнізда, там він просто чудовий, поважний і серйозний! :-): Лола красуня фіолетова! Чудові малюки, як і батьки!!!!
З днем народження! Дуже гарний торт!

Через якийсь час я все-таки зібрався з духом, знайшов в інтернеті фірму, де замовив самочку в пару для Гіци. Ну, скажу я вам, так по-дурному я ще не поступав. Дзвоню на фірму: "Хочу купити самку хвилястого папужки, бажано щоб була віком близько року якась однотонна, не ряба". А мені відповідають: "Добре, знайдемо - 50 грн." Я: "А можна приїхати до Вас, щоб самому вибрати?" А із фірми: "Можна, але тоді буде 100 грн." Кажу: "Привезіть самі". На фірмі погодилися і сказали приїхати на якусь зупинку в другому кінці Києва (я в центрі живу), гроші мати з собою... Приїжджаю. Приходить дядя з кульком і каже: "Пташка там, всередині, давайте гроші і забирайте її". І я (іа-іа-іа - осел) не бачивши, чи є там папужка взагалі (!!!), вже мовчу про те, яка вона, даю гроші і їду з коробкою в кульку додому. Нормально? Мабуть, в мене щось там в мозку сильно переклинило в той час. Приїхав додому, відкрив коробку, а там точна копія Гіци сидить - один в один, тільки жіночої статі Думаю, хай буде й така. Правда, швидко з'ясувалося, що Ніка (так її назвав) не може літати - ожиріння.

Я уявила, як це було. :hi_hi_hi: Просто не очікували таких подій, буває,але це теж досвід. До речі, самочка гарненька.

А в нас прогрес - Лола уже друге яйце знесла. Яка ж вона настирна мамочка! Читав, що папужки починають насиджувати кладку, як правило, з другого яйця, а моя Лоліта і попередні два гніздування, і тепер уже третій раз сидить з першого. Я вчора її практично не бачив. Тільки раз вийшла з домика, щоб поїсти і опорожнитися і відразу назад до кладки.

Бо чудова матуся! :-):
Любите жизнь, и она обязательно полюбит Вас.

Моя страничка :http://popugay.crimea.ua/forum/video-foto-volnistih-popugaev-f19/moya-lubimaya-semeyka-t473.html.

Если срочно, пишите, отвечу: evamaleeva@i.ua

За это сообщение автора eva 7 поблагодарил:
Lavrik
Аватар пользователя
eva 7
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 1669
Пункты репутации: 43
Добавить пункт репутации eva 7Вычесть пункт репутации eva 7

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение eva 7 » 07 мар 2015, 21:19

Lavrik, как у Вас дела? Как птички поживают? Малыши у Анжелики и Лаврика появились?
Любите жизнь, и она обязательно полюбит Вас.

Моя страничка :http://popugay.crimea.ua/forum/video-foto-volnistih-popugaev-f19/moya-lubimaya-semeyka-t473.html.

Если срочно, пишите, отвечу: evamaleeva@i.ua
Аватар пользователя
eva 7
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 1669
Пункты репутации: 43
Добавить пункт репутации eva 7Вычесть пункт репутации eva 7

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Lavrik » 08 мар 2015, 21:33

В нас все дуже складно поки що... Анжеліка з Лавріком відклали 7 яєць, але всі незапліднені ((( Зараз у них друга кладка - знову 7 яєць, з них плдіних, напевно тільки 2. Поки що нічого не вилупилося, все буде ясно до кінця цього тижня. Тримаю кулаки за них)))
Можна потонути у хвилях, а я тону в хвилястиках!
Аватар пользователя
Lavrik
Посетитель
Сообщений: 65
Изображений: 6
Пункты репутации: 2
Добавить пункт репутации LavrikВычесть пункт репутации Lavrik

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение eva 7 » 08 мар 2015, 22:25

Держу кулачких, всё наладится, я верю в это!!!!
Любите жизнь, и она обязательно полюбит Вас.

Моя страничка :http://popugay.crimea.ua/forum/video-foto-volnistih-popugaev-f19/moya-lubimaya-semeyka-t473.html.

Если срочно, пишите, отвечу: evamaleeva@i.ua

За это сообщение автора eva 7 поблагодарил:
Lavrik
Аватар пользователя
eva 7
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 1669
Пункты репутации: 43
Добавить пункт репутации eva 7Вычесть пункт репутации eva 7

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Lavrik » 14 мар 2015, 21:05

Вчора вночі Лаврік з Анжелікою дождалися свого первенця! Я на сьомому небі від щастя! :ya_hoo_oo:
Ще не бачив маленького, сьогодні спробую подивитися чи все там в них в порядку. Чекаємо ще одне пташенятко післязавтра або ще через два дні.
Можна потонути у хвилях, а я тону в хвилястиках!

За это сообщение автора Lavrik поблагодарил:
35Светик35
Аватар пользователя
Lavrik
Посетитель
Сообщений: 65
Изображений: 6
Пункты репутации: 2
Добавить пункт репутации LavrikВычесть пункт репутации Lavrik

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение eva 7 » 14 мар 2015, 21:09

Поздравляем с долгожданным пополнением!!!!!!!! :ya_hoo_oo:
Любите жизнь, и она обязательно полюбит Вас.

Моя страничка :http://popugay.crimea.ua/forum/video-foto-volnistih-popugaev-f19/moya-lubimaya-semeyka-t473.html.

Если срочно, пишите, отвечу: evamaleeva@i.ua

За это сообщение автора eva 7 поблагодарил:
Lavrik
Аватар пользователя
eva 7
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 1669
Пункты репутации: 43
Добавить пункт репутации eva 7Вычесть пункт репутации eva 7

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение 35Светик35 » 14 мар 2015, 22:52

Ура :ya_hoo_oo: , :son-ce:

За это сообщение автора 35Светик35 поблагодарил:
Lavrik
Аватар пользователя
35Светик35
Активист
Сообщений: 190
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации 35Светик35Вычесть пункт репутации 35Светик35

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Lavrik » 15 мар 2015, 00:26

І я такий щасливий. Тільки що бачив це маленьке чудо - звичайнісінька папугайська креветочка, але це ж - первенець і перший за другим разом!!! Не знаю, чи буду сьогодні спати... ))))
Можна потонути у хвилях, а я тону в хвилястиках!
Аватар пользователя
Lavrik
Посетитель
Сообщений: 65
Изображений: 6
Пункты репутации: 2
Добавить пункт репутации LavrikВычесть пункт репутации Lavrik

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение eva 7 » 15 мар 2015, 00:42

Пусть растёт здоровенький!!!!!! И ждем еще одну креветочку!
Любите жизнь, и она обязательно полюбит Вас.

Моя страничка :http://popugay.crimea.ua/forum/video-foto-volnistih-popugaev-f19/moya-lubimaya-semeyka-t473.html.

Если срочно, пишите, отвечу: evamaleeva@i.ua

За это сообщение автора eva 7 поблагодарил:
Lavrik
Аватар пользователя
eva 7
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 1669
Пункты репутации: 43
Добавить пункт репутации eva 7Вычесть пункт репутации eva 7

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Lavrik » 16 мар 2015, 21:02

Ось і дочекалися другого малятки. Пусті яйця вже всі прибрав, тепер тільки б мама Анжеліка і тато Лаврік добре годували своїх перших в їх папугайському житті діток. Дякую всім форумчанам за підтримку. :co_ol:
Можна потонути у хвилях, а я тону в хвилястиках!

За это сообщение автора Lavrik поблагодарил:
eva 7
Аватар пользователя
Lavrik
Посетитель
Сообщений: 65
Изображений: 6
Пункты репутации: 2
Добавить пункт репутации LavrikВычесть пункт репутации Lavrik

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Galina27 » 16 мар 2015, 22:10

Будемо чекати першої фотосесії маляток :-):

За это сообщение автора Galina27 поблагодарил:
Lavrik
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение eva 7 » 17 мар 2015, 21:13

Славненько!!!)) Присоединяюсь к Galina27 - ждём. :-)
Любите жизнь, и она обязательно полюбит Вас.

Моя страничка :http://popugay.crimea.ua/forum/video-foto-volnistih-popugaev-f19/moya-lubimaya-semeyka-t473.html.

Если срочно, пишите, отвечу: evamaleeva@i.ua

За это сообщение автора eva 7 поблагодарил:
Lavrik
Аватар пользователя
eva 7
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 1669
Пункты репутации: 43
Добавить пункт репутации eva 7Вычесть пункт репутации eva 7

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Lavrik » 18 мар 2015, 17:09

Сьогодні бачив малих в гнізді: старшенький всього два дні різниці, а по розміру сильно відрізняється - росте, як на дріжджах. Мабуть, тато з мамою добре малят годують, бо пташенята практично зовсім не пищать. Як писав український класик: "Хіба ревуть воли, як ясла повні?"
Можна потонути у хвилях, а я тону в хвилястиках!

За это сообщение автора Lavrik поблагодарили - 2:
35Светик35, eva 7
Аватар пользователя
Lavrik
Посетитель
Сообщений: 65
Изображений: 6
Пункты репутации: 2
Добавить пункт репутации LavrikВычесть пункт репутации Lavrik

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение 35Светик35 » 19 мар 2015, 16:10

Такие ответственные родители, малыши даже запищять не успевают, как их кормят :fe_me_ly:

За это сообщение автора 35Светик35 поблагодарил:
Lavrik
Аватар пользователя
35Светик35
Активист
Сообщений: 190
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации 35Светик35Вычесть пункт репутации 35Светик35

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Lavrik » 26 мар 2015, 14:13

Всім привіт! Нарешті зважився зробити пару фотографій Лаврикової з Анжелікою малечі. До уваги форумчан фотозвіт ранку 26 березня.
Як тільки зняв покривало з клітки, Лаврик відразу ж заховався в гнізді, а потім, наче партизан в підпіллі виглядав назовні:



Коли Анжеліка вийшла на прогулянку, я скористався моментом, щоб пофотографувати малят. Ось що в мене вийшло:



На мою думку, обидві пташки будуть зеленого ряду, бо вже видно на крильцях жовті махові пера. А от чи будуть вони спенгли, чи опалінчики, чи з класичною хвилькою крила - важко сказати в мене взагалі поки що тільки нормальнохвилясті малята народжувалися (тобто не в мене, звичайно, а в моїх папужок :-) ).

І пара фоток молодої сім'ї - які ж вони красивенні!



Зараз мучить серйозне питання: чи дозволяти цій парі ще одне гніздування? В принципі, Анжеліка вже другу кладку знесла, правда в першій всі яйця були незапліднені. Якщо вважати, що ці двоє пташенят - перша вдала спроба гніздування, то чи слід пускати Лаврика з Анжелікою на ще одну кладку? Хоча інтуїція мені підказує, що краще дати птахам відпочити хоч би до осені, а то й до наступної весни і тоді вже з новими силами думати про продовження роду. Поки що не знаю, сподіваюся на поради форумчан.
Можна потонути у хвилях, а я тону в хвилястиках!
Аватар пользователя
Lavrik
Посетитель
Сообщений: 65
Изображений: 6
Пункты репутации: 2
Добавить пункт репутации LavrikВычесть пункт репутации Lavrik

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение eva 7 » 27 мар 2015, 22:09

Lavrik, чудесные малявочки, а родители вообще красавцы, грация и яркость красок :co_ol: :co_ol: :co_ol: Очень красивая пара!!!
А вот насчёт гнездования решать только Вам, по птицам видно, устали они или могут еще пойти на одно гнездование.
Любите жизнь, и она обязательно полюбит Вас.

Моя страничка :http://popugay.crimea.ua/forum/video-foto-volnistih-popugaev-f19/moya-lubimaya-semeyka-t473.html.

Если срочно, пишите, отвечу: evamaleeva@i.ua

За это сообщение автора eva 7 поблагодарил:
Lavrik
Аватар пользователя
eva 7
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 1669
Пункты репутации: 43
Добавить пункт репутации eva 7Вычесть пункт репутации eva 7

Re: Хвиляста династія Гіцовичів

Сообщение Lavrik » 27 мар 2015, 23:23

Сьогодні Лаврик з Анжелікою пробували паруватися, тобто є підстави думати, що вони можуть ще раз розпочати гніздування. Мене трохи насторожує те, що самочка якась така вся напружена, неспокійна. Поки що хай вигодовують своїх малят, а там далі буде видно. Чесно кажучи, після першої невдачі на гнізді більше схиляюся до перерви, ніж до того, щоб загніздити їх ще раз. Просто коли порівнюю перше гніздування Лоліти з Гіцою, в яких все було просто ідеально (не побоюся цього слова :a_g_a: ), хочеться, щоб і Лаврик з Анжелікою так само змогли. Може, за літо і осінь вони підростуть, ще наберуться досвіду, а тоді десь в кінці вересня, якщо захочуть, то спробую ще раз підвісити їм гніздо.
Придивляюся до меншого пташенятка і починаю вже думати, а може, воно двохфакторний спенгл зеленого ряду, тобто чисто жовте з чорними очима? Оце був би сюрприз! Якось згадав мою пташку Клео - лютинка-принцеса...
І ще одне: Лаврика обманути способом приготування їжі неможливо! Пророщене зерно запихає за обидві щоки, а коли сьогодні замість пророщеного дав запарену пшеницю, то він подзьобав пару раз і не став їсти. От гурманчик! :hi_hi_hi:
Можна потонути у хвилях, а я тону в хвилястиках!
Аватар пользователя
Lavrik
Посетитель
Сообщений: 65
Изображений: 6
Пункты репутации: 2
Добавить пункт репутации LavrikВычесть пункт репутации Lavrik

Пред.След.

Вернуться в Дневнички ваших попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: нет зарегистрированных пользователей

  • Объявления
cron