• Объявления

Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Рекомендации и советы по лечению волнистых попугаев
Правила форума
Если вы хотите получить исчерпывающую консультацию, пожалуйста при создании темы заполните форму, нажав на кнопку "шаблон запроса", а также ознакомьтесь с более подробной информацией, даже если не создаете тему.

Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 23 янв 2016, 22:07

Вид, Возраст, пол попугая: Корелла, 1,6р, хлопчик
Как содержится (одиночно или в паре ) пара(дівчинку купили місяць назад)
Рацион птицы (каким кормом кормите(название), какие минеральные подкормки - ест ли их птица, даёте ли витамины - какие, как часто, в какой дозировке, какие дополнительные корма, подкормки, лакомства даёте, какая питьевая вода и др. напитки и т.д.) 3рази на день,корм Престиджіо, мінеральні підкормки беру різні від Природа але він особо їх не їсть, додатково їсть варену або сиру моркву, капусту інколи яблоко, вода кипячена
Ела ли птица еду с человеческого стола, комнатные растения, либо другие запрещённые продукты я його відкупила у перших господарів, він їм надоїв, вони його постійно годували такою їжею яку самі їли, прийшлось відучувати потрохи, дуже рідко даю макарон, так як це була його любима їда
Опишите условия содержания (помещение где содержится птица - кухня, комната, балкон и т.д.) Клетка или свободное содержание кімната, біля стіни в клітці, вона в другій кімнаті
Как птица содержалась до появления у Вас дома ( одиночно или в паре , какой корм , болела или нет и т.д.) була одна, їда з стола, чи хворіла незнаю
Как давно птица у Вас 2 місяці
Болела ли птица до этого у Вас ( если "Да" , то чем, как лечили, какими препаратами, в какой дозировке и т.п . Какие были результаты лечения) ні
Не изменился ли помет дуже багато води, або просто сама вода і чучуть білого
Проблема , которая беспокоит Вас сейчас (симптомы)? Как давно появилась эта проблема 3тижні неможу його вилікувати
Причины , которые на Ваш взгляд ( или же точные ) повлияли на возникновение проблемы ? ( например , "поцарапала кошка " , "съел комнатное растение " , "ударился", "простыл", "стресс", "линька", "смена корма", "отравление едой, опасными металлами, сильно пахнущими в-вами", "инородное тело", "контакт с другими птицами , кошками, грызунами или иными животными". и т.п .) може самка заразила, але вона повністю здорова
Не распылялись ли в помещении аэрозоли, не было ли сильных запахов различного происхождения (ремонт, полироли, бытовая химия, парфюмерия и др. летучие или сильно пахнущие вещества) ні
Из какого вы города? Консультировались ли вы с врачом? Что он вам посоветовал? Записались ли вы на прием и cдачу анализов? Калуш, була у ветеренара, але він у нас не по птахам і толком сказати нічого не може, а останній раз сказав що Кешу вже не врятувати, я навіть слухати не хочу, буду боротися поки не одужає
Всё , что можете описать дополнительно ... Вечером все було добре, а зранку він почав трястись, все піря надулось, перестав їсти, пити, весь час спав, вечером політав і я замітила що в каллі кров, на другий день все те саме, калл рідкий але крові більше не було, лікар сказав дати ентеросгель, ніби трохи полегшало, через день знову призначив ніфуроксазид, лінекс,карсил на 3дні, знову полегшало на два дні, потім левомікол 3дні, потім катаозал, ністатін,глюконат кальцію на 10днів, сьогодні стало гірше, я дала знову ніфуроксазид, трохи полекшало, почав їсти, але тільки овес
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 23 янв 2016, 22:26

Підскажіть чи є у нього шанси вижити, чи правильно я його лікую, все лікування я читала в інтернеті, тоді говорила лікарю а він казав давайте може поможе. Зараз Кешулька наївся (овес, купувала на розвіс на базарі), голову обернув назад, піря підняв і спить.
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Galina27 » 23 янв 2016, 22:43

Ніфуроксазид в якій дозі даєте? Його треба приймати мінімум 10 днів.
Що за Левомікол ви давали - вушні краплі?
Послід його (какашки) сфотографуйте, всі, які є в клітці.
Тримайте вдома ампулу Дицинону, якщо є кровотеча, то розводять 1 краплю на 4 краплі води і в дзьоб 2-3 краплі, 1-3 ращи в день, 1-3 дні азвичай. Але треба шукти причину кровотечі. пташку поки-що не грійте. І бажано її важити, щоб нати, як дозувати ліки. Катозал як ви давали? Його можна буде приймати. Лінекс и Карсил також можете давати.
Рвоти не було?
Капусту краще не давати. мак4арон можна тільки в тих випадках, коли пташка відмовляється зовсім їсти корм, щоб не померла від голоду.
Воду краще давати некип"ячену, а відстояну або питну негазовану.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 23 янв 2016, 22:57

ніфуроксазид 1\3 таблетки розчиняю у 2,5мл води і даю 1кр на день, левомікол 15% розчин для інєкцій та орального застосування(антибіотик широкої дії), крові більше небуло, він дуже похудав, всі кості повиперали, катозал 1кр два рази на день в дзьоб, лінекс і карсил також даю. Рвоти не було, на рахунок капусти і води зрозуміла.
Я незрозуміла як вкласти фото, щось не виходить
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Galina27 » 23 янв 2016, 23:05

У вас Ніфуроксазид таблетки по 100 мг?
Левомікол не давайте.
Як викласти фото rabota-foruma-sayta-f16/kak-vstavit-foto-forume-t2619.html#p42765
Або на будь-який ресурс і дайте сюди посилання.
Скільки важить пташка? Якщо є кухонна вага у вас або сусідів, знайомих, зважте і напишіть.
Катозал давайте по 1 кр. 1 раз в день, курс його 10-14 днів. Це підтримає органім.
Їсть сам чи догодовуєте примусово? Тут є інформація по догодовуванню announces/nformac-dlya-ukra-nomovnih-koristuvach-t3484.html
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 23 янв 2016, 23:07

помет незавжди такий, але переважно такий
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 23 янв 2016, 23:18

ніфуроксазид 100, у більшості їсть сам, але інколи догудовую, завтра постараюсь його зважити, бо ваги у мене немає
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Наталик » 23 янв 2016, 23:38

ніфуроксазид даєте трохи мало. Вам потрібно дати йому в день 9 мг ніфуроксазида. Якщо у вас таблетки 100 мг, берете 1/4 таблетки розводите в 1 мл води і в клюв даєте 0,3 мл. Можна давати по 0,1 мл 3 рази в день.

послід голодний, пташка зовсім не їсть? якщо не будете годувати примусово, може вмерти від голоду. Обов"язково догодовуйте його теплими кашками, можна давати запаренний овес, чумізу, що він любить їсти, крім корму?

вага має бути 90 грам, на таку вагу я вам написала дозу ніфуроксазиду. напишіть завтра, скільки важить
Если срочно и нет ответа от модератора, обращайтесь на форумы:

https://forum.volnistye.ru/viewforum.php?f=8
https://www.mybirds.ru/forums/forum/2-bolezni-i-lechenie-ptits/
Аватар пользователя
Наталик
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 14471
Пункты репутации: 181
Добавить пункт репутации НаталикВычесть пункт репутации Наталик

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 24 янв 2016, 00:02

Кешка у їді невибагливий, їв багато, а це вже третій тиждень хворієм, від корму відмовляється, тільки овес і варене яйце, половинку даю, а на остальне і не дивитися. Примусово кукурудзяною кашою догудовую, але від неї він ще більше поносить. Він зовсім перестав говорити, сидить як німий, тільки деколи видає звуки похожі на біль. Все що Ви написали вище я обовязково так робитиму, дякую за пораду. Завтра вагу напишу
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Galina27 » 24 янв 2016, 11:27

Фото посліду вийшло зовсім нечітке, старайтесь робити чіткі фотографії, підкладайте листок білого паперу зошита чи офісного, так краще видно. Поки що послід голодний, про нього мало що можна сказати. Потрібно, щоб було видно колір, консистенцію, форму.
значить пташку треба догодовувати. У нас доза каші для хвилястих, а вам треба значить треба в 2 рази більшу. Ви по посиланню дивились інформацію? Є ще тут, але там усі розрахунки на хвилястих bolezni-popugaev-f33/esli-vash-popugay-zabolel-t3189.html
Покажіть ще послід після ночі і саму пташку.
Значить ваші дії зараз такі:
1. Годувати пташку або слідкувати, чи їсть сам, це основне. Одним вівсом не наїсться. Кукурудзу краще не давати, а ось гречку, рис, пшоно, трохи недоварені, можна давати, може поклює. Для примусового годування краще робити збірні каші тих же круп, ще туди вівсянку.
Якщо любить макакрони, можна давати зараз, але без масла і солі. Яйце трохи тяжке для печінки та підшлункової, його лише на крайній випадок.
2. Відсліджувати послід, робити фото рано і ввечері, чіткі, а якщо він змінюється протягом дня, то і вдень. Треба визначити причину захворювання, по посліду це деколи можна робити, якщо нема можливості здати його на аналіз. У вас чи поблизу є вет. лабораторія?
3. По препаратах: Єнтеросгель давайте при рвоті, а так не треба.
Лінекс І Карсил в яких дозах і як даєте? Вони на 2 тижні в нього.
Ністатин, якщо нема рвоти, не потрібно теж.
Левомікол відміняємо зовсім.
Ніфуроксаид поки-що даєте, Наталя вам вирахувала дозу, 10 днів.
КАтозал давайте по краплі 2 рази в день 5 днів, потім 1 раз в день ще 5.

Мій висновок такий: Якщо пташку годували людською їжею, в неї є неполадки печінкою і підшлунковою. На цьому фоні проблеми з травленням, погане засвоєння їжі, звідси ослаблення організму, і можливе розмноження бактерій від цього.
Тому скоріше всього потрібний буде ще Панзинорм і щось обезболююче, якщо ви пишете, що є приступи, наприклад любий український дитячий сиропчик Ібупрофеном.
Послід зазвичай якого кольору?
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 24 янв 2016, 11:59

Послід зазвичай темно зелений, лінекс і карсил по 1т в корм, трошки зволожую один раз на день, якщо відмовляється їсти то розмішую з водою 1\4ч і в клюв, так даю уже 7 днів. Сьогодні збільшила дозу ніфуроксазиту дала зранку овес( повний кулак) він зїв, через годину рис напів варений+карсил практично не їв, запарила овес - теж нехоче, зараз ще раз перечитаю про догудовку і попробую таким спосом. Мені також здається що їжа не засвоюється, фото посліду зроблю пізніше, бо клітку помила, поставила папір, треба чекати а то він не часто какає, за ніч рази було
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Galina27 » 24 янв 2016, 12:02

КАтозал давайте.
Ждем фото.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 24 янв 2016, 16:38

це ранішній після того як поїв овес
Вложения
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 24 янв 2016, 16:41

цей після того як я догодувала кашкою( рис+гречка+вівсянка+карсіл+лінекс) їв насилу, 3мл взбитої суміші
Вложения
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 24 янв 2016, 16:43

так він приблизно спить увесь день, трісеться і дьоргає головою
Вложения
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 24 янв 2016, 16:44

мій красуньчик коли пробуджується
Вложения
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 24 янв 2016, 16:44

а це Машуня
Вложения
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 24 янв 2016, 16:46

а сьогодні і вона захворіла, тремтить, відмовляється їсти, що за болячка :ne_vi_del: похоже інфекційне
Вложения
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Galina27 » 24 янв 2016, 19:07

Як смикає головою, зніміть на відео. Схоже на те, що хоче вирвати?
Ністатин у вас 500 000ОД?
Ви важили його?
Навколо купок посліду часто бавають зелені розводи?
Ви нову пташку поселили в клітку до хворого? Якщо трясеться, поставте їй лампу для обігріву. Вона вже місяць у вас і все було нею добре?
А йому поки-що напевно не треба, раз була кров. На верхньому фото є бурий відтінок на папері, перевіряйте наявність крові перекисом ( капнути краплю на трохи розтерту купку.
Не забувайте про Катозал.


Знайшла дані по вет. клініках: вул. Хіміків 10, клініка вет. медицини, на рахунок лабораторії не вказано.
А тут ніби лабораторія Добрівлянська вул. 54, Калуш
Тут ще по району http://bizinua.info/r9/category/27

Перше завдання по годуванню ви виконуєте добре, послід покращився. Але є якась інфекція і ми не знаємо, яка. Завдання наступне - дізнатись про це.
Вам потрібна лабораторія, власне лаборант, який робить аналізи. Тільки на всяк випадок не кажіть своєї справжньої адреси та ін даних (були випадки, що "знаходили" щось погане і хотіли забрати хворих птахів).
Зазвичай послідовність така: лікар оглядає пташку, дає направлення на аналізи і ви їх відносите. Такий варіант не дуже хороший, так як лікар вам навряд чи допоможе, а нести пташку в клініку - це лишній стрес і ослаблення. Вас більше влаштує, якщо лікар дає направлення без пташки або що ви домовляєтесь напряму лаборантом. В великих містах така практика місцями вже налагоджена, але в Калуші ще в лабораторію напевно не звертались, з нашого форуму, принаймні я не пам;ятаю.

Не знаю, які аналізи у вас роблять, нам потрібна корпологія або мікроскопію посліду ( туди має входити простіші і гельмінти, або їх роблять окремо). А також посів (бакпосів) посліду чутливістю до препаратів. Перший робиться за день, а останній за кілька днів.
Якщо десь окремо роблять на гельмінти чи простіші, то хоч їх зробити, бо вони можуть провокувати кровотечу.
Бажано здати послід обом пташкам окремо.
Як збирати його bolezni-popugaev-f33/esli-vash-popugay-zabolel-t3189.html
Звечора підстеляєте клейоночку чи файлик на дно клітки і рано все збираєте. Було б дуже добре попробувати здати завтра.
Аватар пользователя
Galina27
Эксперт
Эксперт
Сообщений: 9342
Пункты репутации: 141
Добавить пункт репутации Galina27Вычесть пункт репутации Galina27

Re: Допоможіть оприділити що з моїм Кешою, понос, сильно пухудав

Сообщение Настя-kl » 24 янв 2016, 19:59

Головою доргаю коли повертає її назад пер тим як хоче спати(якщо получиться, зроблю відео обовязково), ністатин 500 000, зважити зможу тільки завтра, мені принесуть вагу, зелених розводів я незамічала. Папужки живуть у різних клітках, але вона інколи залітає в кімнату до нього або він до неї. На рахунок крові я перевірю. Я зверталась у ветлікарню по вул. Хіміків, лабораторії там немає, всі інші адреси там колись були але їх попереносили, незнаю в кого питась. Завтра знову піду до них розпитаю чи роблять десь аналізи.
Тепер про Машу - купили ми її десь місяць тому, вік нам сказали 4-5місяців(точно випитатись не вдалось, купували її на базарі, виглядала здоровою, принесли додому вона весь час їла, коли зігрілася і піря почало прилягати до тіла то стало видно що вона дуже худа, через тиждень годування стала красуня. Почали перегукуватись з кімнат а потім Кеша залетів у кімнату подивитись на неї, сів на клітку, розглядав її, піднімав крила як орел, на другий- чи третій день він став менш активний, більше почав спати а ще через пару днів почалося... понос, трясіння, голодування. Вона весь час хотіла до нього в кімнату і інколи їй це вдавалося.Я почала давати їй Катозал для профілактики 5 днів по 1кр в клюв, сьогодні вже не давала, вона почала поносити.
Ще запитання в що зібрати калл? бо раптом мені вдастся знайти лабораторію

,
Настя-kl
Посетитель
Сообщений: 54
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации Настя-klВычесть пункт репутации Настя-kl

След.

Вернуться в Болезни попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: Google [Bot]

  • Объявления
cron