• Объявления

Як вигуляти хвилястого папужку на вулиці

Выбор клетки и оборудования, освещение для птиц. Опасности в доме, общение птиц. Как правильно выбрать попугая. Правильное содержание

Як вигуляти хвилястого папужку на вулиці

Сообщение meg » 22 июн 2013, 00:14

Доброго дня всім! Настала найтепліша пора року, і мені дуже сумно з того, що не можу вигуляти свого папужку, щоби він трохи побув на свіжому повітрі,походив по зелененькій свіжій травичці. Може це смішно звучить, але хочеться трошки свята для свого папужки. В youtube є відео, де хвилястий папужка прогулюється травичкою, але в нього обрізані крила, мені цього не хочеться робити, бо боюсь, що травмую його психіку(шкода мені крила різати), але , можливо є і ще якісь варіанти? :ny_tik:
meg
Посетитель
Сообщений: 56
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации megВычесть пункт репутации meg

Re: Як вигуляти хвилястого папужку на вулиці

Сообщение parrot Glasha » 22 июн 2013, 14:38

Доброго дня. Я чула, є спеціальні "повідці" для папуг. Але їх використовують в основному для великих папуг. Я думаю, по травичці папузі ходити не варто, так як він може наїсться землі і будуть погані наслідки. Підрізати крила не можна в жодному разі! Я думаю, щоб папуга подихав свіжим повітрям. досить винести клітку на балкон.Моим пташкам такий спосіб дуже подобається :-):
Аватар пользователя
parrot Glasha
Специалист
Сообщений: 937
Изображений: 6
Пункты репутации: 4
Добавить пункт репутации parrot GlashaВычесть пункт репутации parrot Glasha

Re: Як вигуляти хвилястого папужку на вулиці

Сообщение Kreker » 22 июн 2013, 14:51

Обрізання крил як на мій погляд звірське відношення до папужки(незалежно від виду).Я бачив відео там де жако та інші великі види папуг гуляють в спеціальній "формі".Можна вийняти дно клітки й поставити на ДУЖЕ ЧИСТУ ТА БЕЗ ОСТРИХ ШМАТКІВ ГІЛОК ТЕРИТОРІЮ.Хоча цей варіант мабуть вас не дуже задовольнить й він не підходить бо в землі є бактерії та глисти які можуть дуже негативно вплинуть на здоров'я вашого папужки.Ще є таке прохання можете Ви, викласти відео з прогулянкою хвилястика?
Спасибо!
Аватар пользователя
Kreker
Опытный
Сообщений: 307
Изображений: 3
Пункты репутации: 1
Добавить пункт репутации KrekerВычесть пункт репутации Kreker

Re: Як вигуляти хвилястого папужку на вулиці

Сообщение meg » 23 июн 2013, 13:29

[quote="Kreker"]Обрізання крил як на мій погляд звірське відношення до папужки(незалежно від виду).Я бачив відео там де жако та інші великі види папуг гуляють в спеціальній "формі".Можна вийняти дно клітки й поставити на ДУЖЕ ЧИСТУ ТА БЕЗ ОСТРИХ ШМАТКІВ ГІЛОК ТЕРИТОРІЮ.Хоча цей варіант мабуть вас не дуже задовольнить й він не підходить бо в землі є бактерії та глисти які можуть дуже негативно вплинуть на здоров'я вашого папужки.Ще є таке прохання можете Ви, викласти відео з прогулянкою хвилястика?[/quote]
Намагалася знайти це відео,але не змогла. Ще спробую. Як знайду, то дам ссилочку
meg
Посетитель
Сообщений: 56
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации megВычесть пункт репутации meg

Re: Як вигуляти хвилястого папужку на вулиці

Сообщение Kreker » 23 июн 2013, 13:43

Добре :-):
Спасибо!
Аватар пользователя
Kreker
Опытный
Сообщений: 307
Изображений: 3
Пункты репутации: 1
Добавить пункт репутации KrekerВычесть пункт репутации Kreker

Re: Як вигуляти хвилястого папужку на вулиці

Сообщение meg » 25 июн 2013, 23:54

Нажаль, ніяк не можу знайти відео,ще місяці три тому мені воно попадалось, а зараз все перешукала і не знаходжу :ne_vi_del: В сюжеті білий хвилястий попугайчик, з обрізаними крилами, де би той попугайчик не знаходився, біг на руку до господаря, коли він стукав рукою по траві.
meg
Посетитель
Сообщений: 56
Пункты репутации: 0
Добавить пункт репутации megВычесть пункт репутации meg


Вернуться в Содержание попугаев



Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: нет зарегистрированных пользователей

  • Объявления
cron